خانه / صدف معدنی / کارخانه تولید کننده صدف معدنی طبیعی | قیمت صدف معدنی

کارخانه تولید کننده صدف معدنی طبیعی | قیمت صدف معدنی

صدف معدنی داری چند اسم و اصطلاح در بازار  روز می باشد. در کارخانه تولید کننده صدف معدنی طبیعی صدف معدنی را با اسم صدف کوهی و صدف فسیلی می شناسند. برخی ها در علم شیمیایی با نام شیمیایی کربنات کلسیم تحقیق و جست و جو می کنند. محصولات مورد نظر با توجه به ویژگی هایی که دارند در خوراک دام و طیور نقش اساسی را ایفا می کنند که همین امر سبب ایجاد بازار های فروش پر رونق برای این محصولات می شود.

کارخانه تولید کننده صدف معدنی طبیعی | قیمت صدف معدنی

صدف معدنی چیست و چه کاربردی دارد؟

صدف معدنی چیست و چه کاربردی دارد؟در پاسخ به سوال صدف معدنی چیست باید گفت صدف معدنی جامد سفید رنگی است که می توان آن را به عنوان یک ماده معدنی استثنایی معرفی کرد که بیش از ۴ % از پوسته  زمین را شامل و در سراسر دنیا پیدا می شود.

مهمترین کانی های تشکیل دهنده صدف معدنی را اگر بخواهیم بگوییم شامل آراگونیت، سنگ آهک، ماربل و تراورتن است.

صدف معدنی با توجه به ویژگی هایی که دارد در زمینه های مختلفی در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد که به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

  • کاغذ سازی
  • تغذیه دام و طیور
  • تهیه لوازم آرایشی
  • صنعت کابل سازی
  • صنعت رنگ سازی

تولید کنندگان صدف معدنی طبیعی

تولید کنندگان صدف معدنی طبیعی

تولید کنندگان ایرانی که انواع پودر صدف معدنی خالص درجه یک را به بازار عرضه می دارند، این محصول را از جمله نیازهای ضروری در شرکت های تولید کننده خوراک دام می دانند.

خاستگاه اصلی تولید صدف معدنی در کشور ما گنبد کاووس است که فراوانی این محصول شرکت های تولیدی متعددی را ایجاد کرده تا محصولات را در بالاترین درجه کیفی در دسترس مشتریان قرار می دهد.

دام وقتی می تواند رشد خوبی داشته باشد که از بهترین خوراک بهره گیرد. زیرا خوراک در رشد و نگهداری انواع دام تاثیر داشته و باید با بهترین ترکیبات در اختیار دام قرار گیرد. این مسئله سبب شده مجموعه های پرورشی سعی خود را در تهیه بهترین خوراک دام و طیور داشته باشند و از این رو بهترین ترکیبات را بکار می گیرند.

از مهمترین دلایلی که امروزه تولید کنندگان پودر صدف معدنی در ایران محبوبیت یافته و بسیاری از مصرف کننده ها آنها را استفاده می کنند، کیفیت عالی و طعم طبیعی آنهاست. به طوری که دام در بهترین شرایط آن را مورد استفاده قرار داده و از مزیت های آن بهره می گیرد.

لیست کارخانجات توید کننده صدف معدنی در ایران

لیست کارخانجات توید کننده صدف معدنی در ایرانبا توجه به بازار فروش عالی که صدف معدنی در کشور ما دارد شاهد فعالیت شرکت های تولیدی متعددی در کشورمان هستیم که به تولید عمده این محصولات مشغول هستند

این کارخانجات و شرکت های تولیدی با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه محصولات را تولید و در بسته بندی هایی با اوزان مشخص ارائه می دهند تا مصرف کنندگان بر اساس نیاز خود بتوانند در شهر های مختلف اقدام به خرید نمایند.

خط تولید دی کلسیم فسفات در این کارخانجات فعال است تا صدف معدنی  را بتوانند در بازار ها عرضه کنند. لازم به ذکر است که در موقع خرید متوجه می شویم که هر کدام از محصولات قیمت مشخص شده ای دارند که بر اساس ویژگی های تولیدات تعیین می گردد.

قیمت صدف معدنی طبیعی در بازار ایران

قیمت صدف معدنی طبیعی در بازار ایرانقیمت صدف معدنی علاوه بر کیفیت به اندازه آن نیز بستگی دارد. به طور طبیعی قیمت صدف معدنی پودری کمتر از شکری و قیمت شکری کمتر از گرانول است. این محصول توسط شرکت های مختلفی در شهر گنبد کاووس از استان گلستان تولید می گردد و هر یک از آنها ممکن است قیمت های مختلفی داشته باشند.

صدف معدنی گلستان یکی از بهترین محصولات در زمینه تولیدات مواد معدنی برای دام و طیور است که توسط این شرکت تولید و عرضه می شود. انواع صدف معدنی گلستان با داشتن ترکیبات معدنی موثر و مرغوب که اکثر آن ها را کلسیم تشکیل داده است می توانند نیاز های دام و طیور را تامین کنند. فروش اینترنتی صدف معدنی از طریق سایت شرکت گلستان و نیز سایر سایت های مجاز انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین صدف معدنی

بهترین صدف معدنی شکری | فروش عمده صدف معدنی

فروش عمده بهترین صدف معدنی شکری و پودری را شرکت آراد صدف با قیمت مشخص …

پاسخی بگذارید