خانه / پودر ماهی / پودر ماهی خوراک دام | خرید عمده پودر ماهی ارزان

پودر ماهی خوراک دام | خرید عمده پودر ماهی ارزان

پودر ماهی خوراک دام به عنوان غنی ترین منبع پروتئین، که از ضایعات ماهی، تهیه شده است. که به عنوان خوراک دام و طیور برای تامین پروتئین و املاح مورد نیاز دام استفاده می شود. خرید عمده پودر ماهی با قیمت ارزان را می توان از تولید کننده یا نمایندگی محصول تهیه کرد.

پودر ماهی خوراک دام | خرید عمده پودر ماهی ارزان

تولید کننده پودر ماهی برای تغذیه دام

تولید کننده پودر ماهی برای تغذیه دام تولید کنندگان زیادی در کشور وجود دارند. که به تولید انواع پودر ماهی برای تغذیه دام پرداخته اند.

در کارخانه پودر ماهی معمولا پودر ضایعات کشتارگاه دام و طیور، و ضایعات ماهی، و انواع دیگر ناخالصی ها به ترکیبات پودر ماهی اضافه می شود. در این کارخانه ها بعد ترکیباتی را که تهیه کرده اند. را با دستگاهای مکانیزه خشک می کنند. و بعد محصول تولیدی را روانه بازار ها می کنند.

خواص پودر ماهی برای دام به شرح زیر است:

  • انواع پودر ماهی منابع عالی پروتئین است. و پروتئین مورد نیاز دام را تامین می کند ـ
  • کیفیت و ارزش غذایی پودر ماهی بسته به فرآیند تولید و فاصله بین صید ماهی تا تولید و تازه بودن مواد خام آن برای دام می تواند، متفاوت باشد.
  • تازه بودن مواد خام استفاده شده، در پودر ماهی به معنای تجزیه کمتر اسیدهای آمینه بودن است. و همین امر باعث خوش خوراکی بهتر دام و قابلیت هضم بیشتر ماهی می شود.
  • پودر خالص از اسید های آمینه، لیزین و متیونین، و مواد معدنی و ویتامین های غنی است. که پودر ماهی برای گاو به خاطر همین مواد معدنی و هضم بیشتر خوراک گاو به خاطر اسید آمینه است.

خرید پودر ماهی خوراک دام با ارزان ترین قیمت

خرید پودر ماهی خوراک دام با ارزان ترین قیمتبرای خرید پودر ماهی برای خوراک دام با قیمت ارزان می توانیم، به تولید کننده این محصول، یا به نمایندگی ها، و مراکز پخش و عرضه محصول مراجعه کنیم. و گاهی فروشگاهای که انواع خوراک دام را می فروشند. چون محصول را به طور مستقیم از کارخانه وارد می کنند. قیمت آنها ارزان تر است.

قیمت پودر ماهی در بازار، با توجه به نوع پودر مواد اولیه، و نوع ضایعات استفاده شده، در تهیه پودر ماهی بستگی دارد.

پودر ماهی بر اساس نوع ماهی که در تولید آن استفاده شده و روش فرآوری آن رنگی متغیر دارد. که رنگ خاکستری، و قهوه ای روشن تا تیره است.

پودر ماهی خوراک دام ترکیب اسید آمینه مناسبی برای دام و طیور است. و میزان پروتئین غیر قابل تجزیه و پروتئین عبوری از شکمبه نیز بالاست.

با وجود خطرات و محدودیت های که پودر ماهی فر آوری نشده دارد، چون این محصول منبع غنی انرژی، پروتئین، اسید آمینه، کلسیم و فسفر است. و استفاده در دام و طیور با در نظر گرفتن محدودیت آن به بهبود کیفی جیره کمک می کند.

فروشنده پودر ماهی ارزان برای دام

فروشنده پودر ماهی ارزان برای دام فروشنده پودر ماهی ارزان، فروشنده ای است. که انواع پودر ماهی را با قیمتی ارزان از کارخانه تولید کننده خریداری، و با قیمت ارزانی به انواع بازار ها عرضه کنند.

فروشنده پودر ماهی ارزان، بیشتر شامل گروه های زیرمی شود:

۱_ تولید کننده محصول

۲_نمایندگی ها

۳_مراکز پخش و فروش، که این سه گروه علاوه بر فروش حضوری به فروش غیره حضوری محصول هم از طریق ایجاد سایت یا وب سایت های امکان پذیر است.

فروش پودر ماهی در اصفهان، علاوه فروش این محصول توسط تولید کننده، می توان این محصول را در بازار فروش انواع خوراک دام، از فروشگاهای مختلفی که در این بازار وجود دارد. تهیه کرد. که این فروشندگان علاوه بر فروش حضوری، به فروش غیره حضوری محصول هم مشغول اند، تا مشتریان غیر اصفهانی هم بتوانند، محصول را راحت به صورت آنلاین دریافت کنند.

فروش عمده پودر ماهی برای تغذیه دام

فروش عمده پودر ماهی برای تغذیه دام فروش عمده پودر ماهی، هم به نفع فروشنده، هم به نفع خریدار است. چون فروشنده محصول خود را به مقدار بیشتری می فروشد، و خریدار هم محصول مورد نظر خود را با قیمت کمتری می خرد.

فروش عمده بیشتر از سوی گروه های زیر صورت می گیرد:

۱_تولید کننده محصول

۲_عمده فروشان

۳_مراکز پخش و عرضه محصول، این گروها چون محصول را بدون واسطه از تولید کننده وارد می کنند. قیمت آن ها ارزان تر است. و فروش عمده محصول هم باعث شده است، تا فروشنده قیمت کمتری که روی محصولاتش می گذارد جبران شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | پودر ماهی برای جوجه

یک مرکز فروش پودر ماهی می تواند به مشتریان خود در رابطه با محصولش مشاوره …

پاسخی بگذارید