خانه / پودر ماهی جیره طیور / پودر ماهی جیره طیور | با کیفیت ترین پودر ماهی

پودر ماهی جیره طیور | با کیفیت ترین پودر ماهی

پودر ماهی جیره طیور از غنی ترین منابع تأمین پروتئین دام و طیور است. پودر ماهی جیره از ضایعات ماهی تولید می شود و با کیفیت ترین پودر ماهی را باید از تولید کنندگان این محصول تهیه کرد.

پودر ماهی جیره طیور | با کیفیت ترین پودر ماهی

پودر ماهی جیره را از کجا می توان پیدا کرد؟

پودر ماهی جیره را از کجا می توان پیدا کرد؟پودر ماهی جیره را می توان از تولید کننده، این محصول یا با مراجعه به نمایندگی، این محصول که در برخی از شهر های ایران وجود دارد. همچنین می توان از فروشگاه های که در سطح شهر وجود دارند، و به فروش انواع خوراک دام مشغول اند، این محصول را تهیه کرد.

ماهی با توجه به مکانی که در آن رشد می کند، ویتامین های زیادی دارد. آنالیز پودر ماهی تغذیه خوراک دام به پرورش بهتر این محصول کمک می کند. ماهی به عنوان یک جانور آبزی از پروتئین و ویتامین ها تشکیل شده این جانور بعد از صید قسمت های از بدن ماهی که برای انسان غیر قابل مصرف است. به کارخانه برده می شود و به پودر ماهی برای خوراک دام تبدیل می شود. تا پروتئین مورد نیاز دام را تامین کند.

آنالیز پودر ماهی خوراک دام از مواردی است که باید در مراکز پرورش دام صورت گیرد. و پودر ماهی برای گاو به خاطر همین تامین پروتئین است. برای تهیه یک پودر ماهی جیره با کیفیت، می توانیم به کارخانه های جنوب و شمال کشور مراجعه کنیم تا از کیفیت محصول مطمئن باشیم یا می توانیم به نمایندگی های آن ها که در بعضی از شهر های ایران وجود دارد. مراجعه کرد.

شرکت تولید کننده پودر ماهی جیره

شرکت تولید کننده پودر ماهی جیره شرکت های تولید کننده زیادی در کشور وجود دارد که به تولید انواع پودر ماهی جیره مشغول اند. کارخانه پودر ماهی، که انواع ضایعات ماهی را به کارخانه می برند. و با دستگاهای مدرن و نیروی متخصص به پودر ماهی تبدیل می شود. پودر ماهی فرآورده ای است که در کارخانه از آبگیری، مخلوط کردن، جدا سازی، و بسته بندی، تولید می شود.

شرکت های تولید کننده این محصول، با صید ماهی در کمترین زمان و رعایت اصول بهداشتی و بررسی کلیه مراحل تولید در آزمایشگاه، با استفاده از دستگاه تولید پودر ماهی،  به تولید یک محصول با کیفیت پرداخته اند.

ما می توانیم با یک جستجوی ساده در اینترنت از شرکت های تولید کننده این محصول اطلاع یابیم. که برخی از این شرکت ها خودشان نیرو های دارند، که بتوانند صید ماهی را سریع انجام دهند، که بیشتر تولید کنندگان شمال و جنوب کشور، دارای این نیروها برای صید هستند چون این شرکت ها به دریا دسترسی نزدیک دارند و به راحتی می توانند محصول را صید کنند و به کارخانه بیاورند.

فروشنده پودر ماهی با کیفیت در تهران

فروشنده پودر ماهی با کیفیت در تهراناز فروشنده پودر ماهی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱_ فروش به وسیله تولید کننده

۲_ فروش توسط نمایندگی

۳_ فروش توسط عمده فروشان، یا فروشگاهای موجود در سطح شهر

۴_ فروش از طریق سایت های اینترنتی

فروشنده با کیفیت پودر ماهی، باید این محصول را از کارخانه های خرید کند، که محصولات آن ها با کیفیت باشد، یا اگر امکان خرید از کارخانه، برای آن ها وجود ندارد. از نمایندگی هر جای که خرید می کند، باید از کیفیت محصول مطمئن باشد. 

فروش پودر ماهی در اصفهان هم توسط گروه بالا انجام می شود. که این گروه علاوه بر فروش حضوری به فروش غیره حضوری و آنلاین هم مشغول اند.

قیمت پودر ماهی جیره برای طیور

قیمت پودر ماهی جیره برای طیور قیمت پودر ماهی جیره طیور در استان های مختلف ایران و با توجه به محصول مورد نظر متفاوت می باشد. که ما می توانیم با جستجو در شبکه های اینترنتی از قیمت های مختلف این محصول مطلع شد. که قیمت این سایت ها با توجه به شرایط و نوسانات بازار به روز رسانی می شود.

قیمت پودر ماهی در بازار با توجه به نوع مواد اولیه و کیفیت آن متفاوت است. مثلا پودر استخوان ماهی با پودر گوشت ماهی قیمت آن ها متفاوت است. قیمت پودر ماهی جنوب و شمال چون دارای کیفیت بالای هستند، قیمت محصول آن ها هم بالاتر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

پاسخی بگذارید