خانه / پودر ماهی / پودر ماهی ترکیبی جنوب | تولید کننده پودر ماهی جنوب

پودر ماهی ترکیبی جنوب | تولید کننده پودر ماهی جنوب

پودر ماهی ترکیبی جنوب تولید شده از ماهی جنوب است؛ و بیشتر در شهرهای ساحلی تولید می شود. پودر ماهی از پختن، خشک کردن و آسیاب کردن ماهی بدست می آید. کاربرد پودر ماهی به نسبت کودها و خوراک های مورد استفاده برای دام و طیور بیشتر است. این ماده بدلیل دارا بودن پروتئین و مواد مغذی بسیار زیاد؛ بین مصرف کننده ها ارزش غذایی بالایی دارد. به علت کاربردی بودن این ماده غنی، بیشتر شرکتها و صنایع تولیدی با توجه به نیازشان؛ در سیستم تولید از آن استفاده می کنند. بیشتر مصرف کننده ها و شرکت ها این محصول را از کارخانه پودر ماهی تهیه می کنند. این محصول در برندهای مختلف تولید می شود؛ که قیمت آن با توجه به کیفیت سنجیده می شود.

پودر ماهی ترکیبی جنوب | تولید کننده پودر ماهی  جنوب

کارخانجات تولید کننده پودر ماهی ترکیبی

کارخانجات تولید کننده پودر ماهی ترکیبیکارخانجات تولید کننده پودر ماهی ترکیبی زیادی در جنوب وجود دارد، که از بهترین آنها می توان به: کارخانه پودر ماهی قشم و کارخانه پودر ماهی بوشهر اشاره کرد.

این کارخانجات با تولید انبوه محصولی با کیفیت و مرغوب، علاوه بر تامین نیاز داخلی با بسته بندی شکیل و زیبا که خود تبلیغی برای محصول به حساب می آید؛ آن را برای صادرات آماده می کنند.

آنها هر ماه تامین کننده بیشترین پودر ماهی در کشور هستند و مشتری های ثابت بسیاری دارند. و تولید این مواد مطابق با نیاز شرکت ها بازدهی فروش را بالاتر می برد. 

خریده عمده به صورت مستقیم از تولید کننده ها سود بیشتری را نه تنها برای آنها بلکه برای عمده فروشی که واسطه شده به همراه دارد.

تولید و فروش پودر ماهی ترکیبی جنوب

تولید و فروش پودر ماهی ترکیبی جنوب تولید و فروش پودر ماهی ترکیبی جنوب،  نیاز مصرف کننده را تامین می کند. این محصول در کارخانه به وسیله دستگاه های مجهز و مدرن تولید می شود.

فروش آن به صورت عمده و جزئی و با روش حضوری و غیر حضوری انجام می شود. روش غیر حضوری که به وسیله فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد؛ خود تبلیغی برای محصول است و مشتری هر جای کشور که باشد می تواند به راحتی آن را تهیه کند.

پودر ماهی ترکیبی جنوب بخاطر کیفیتی که دارد زبانزد است؛ همین امر باعث جلب رضایت مشتری شده است و بازار فروش این محصول را بالا برده است.

تولید کننده های ایرانی تلاش می کنند تا با بکارگیری تکنولوژی و نیروهای فنی و مجرب رقابت نزدیکی با تولیدکنندگان خارجی داشته باشند.

قیمت روز پودر ماهی جنوب

قیمت روز پودر ماهی جنوبقیمت روز پودر ماهی جنوب متفاوت است و بر حسب تورم آن هم متغیر می شود. قیمت این محصول در کارخانجات برتر به دلیل با کیفیت بودن؛ از مزایای رقابتی بالایی در بازار خرید و فروش برخوردار است.

کیفیت محصول در تعیین قیمت آن نقش اساسی دارد؛ اما در کنار آن هرچه بسته بندی آن شکیل تر و هزینه بردار تر باشد روی قیمت تاثیر مستقیم می گذارد.

در جنوب به دلیل تولیدات زیاد پودر ماهی مشتری می تواند با قیمت مناسب تری آن را خریداری کند. اما فروش پودر ماهی در اصفهان به دلیل اینکه این شهر خود از جنوب محصول را تهیه می کند؛ قیمت بالایی دارد

اگر تولید کننده و فروشنده بخواهند ازاین تولید سودی عایدشان شود؛ و همچنین پودر ماهی با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد، باید خرید و فروش خود را به صورت عمده انجام دهند. 

فروشنده پودر ماهی ترکیبی جنوب با بهترین قیمت

فروشنده پودر ماهی ترکیبی جنوب با بهترین قیمتفروشنده پودر ماهی ترکیبی جنوب با بهترین قیمت می تواند مشتری زیادی را به خود جذب کند؛ چون مردم به دنبال جنسی با کیفیت و قیمت مناسب هستند.

محصول تولید شده یا به صورت حضوری به فروش می رسد، و یا به صورت غیر حضوری و از طریق فروشگاه های اینترنتی. که امروزه مردم بیشتر به خرید اینترنتی تمایل دارند.

پودر ماهی برای طیور از جمله محصولات تولید شده شرکت است؛که به دلیل داشتن مواد غنی و موثر برای چاقی بازدهی فروش خوبی دارد. که فروشنده توانا با مشتری مداری خوب می تواند به راحتی جنس تولید شده را به فروش برساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | پودر ماهی برای جوجه

یک مرکز فروش پودر ماهی می تواند به مشتریان خود در رابطه با محصولش مشاوره …

پاسخی بگذارید