خانه / پودر صدف معدنی / پودر صدف معدنی دامی | قیمت روز انواع پودر صدف

پودر صدف معدنی دامی | قیمت روز انواع پودر صدف

صدف معدنی یکی از مکمل های غذایی مورد نیاز دام و طیور است، که برای تامین کلسیم مورد نیاز دام به جیره غذایی اضافه می شود. این محصول برای دام و طیور متفاوت، به شکل های مختلفی فراوری می شود؛ که برای دام های شیرده، غالبا به شکل پودر تولید می شود. پودر صدف معدنی دامی که به جیره غذایی اضافه می شود باید دارای استاندارها و تاییدیه های لازم باشد.پودر صدف معدنی دامی | قیمت روز انواع پودر صدف

فواید پودر صدف برای دام و طیور

فواید پودر صدف برای دام و طیوردام و طیور نیاز گسترده ای به دریافت کلسیم دارند. حیوانات شیرده و پرنده های تخم گذار به دلیل از دست دادن کلسیم زیاد ممکن است استحکام استخوان های شان را از دست بدهند، همچنین کاهش کلسیم می تواند موجب کاهش تولید شیر و یا تخم پرندگان شود، این نیاز باید از طریق اضافه کردن مکمل های غذایی تامین شود.

با توجه به خواص پودر صدف برای طیور و دام، این محصول با توجه به نیاز جانداران متفاوت پرورشی، به شکل های مختلفی فراوری می شود که در لیست زیر انواع آن آورده شده است.

  • گرانولی 
  • شکری 
  • پودری 
  • مش 

با توجه به کاربرد پودر صدف در سلامت و افزایش بهره وری در دام و طیور تهیه این محصول برای  باید با مشورت با یک دامپزشک و پس از تعیین مقدار مصرفی انجام شود، زیرا نگه داری این محصول به مدت طولانی نیاز به شرایطی مانند دما و رطوبت خاص دارد، که تامین آن ممکن است هزینه های در بر داشته باشد.

خرید پودر صدف برای دام با بهترین قیمت

خرید پودر صدف برای دام با بهترین قیمتنمایندگی های شرکت های معتبر که عرضه کننده انواع پودر های صدفی می باشند، از بهترین مراکز ارائه کننده این محصول با قیمت مناسب هستند. این قیمت مناسب، به جهت عرضه به صورت مستقیم از کارخانه و حذف دلالان در این بین می باشد. برخی کارخانه ها نیز با مراکز پرورشی دام و طیور بزرگ اقدام به امضای قرارداد می کنند که خرید این محصول بسیار راحت تر و مقرون به صرفه تر می شود.

پودر صدف معدنی دامی باید از مراکز مطمئن و دارای مجوز انجام شود، تا از خلوص آن اطمینان حاصل شود. صدف معدنی گلستان یکی از انواع بسیار با کیفیت آن می باشد که در بین پرورش دهندگان دام و طیور شناخته شده است. قیمت پودر صدف معدنی با توجه به شکل فراوری آن می تواند متفاوت باشد، به طور معمول نوع پودری آن گران تر از گرانولی می باشد.

نمایندگی فروش پودر صدف دامی در تهران

نمایندگی فروش پودر صدف دامی در تهراناکثر کارخانه های تولیدی پودر صدف معدنی دامی، دارای نمایندگی در استان تهران می باشند، تا صدف معدنی را راحت تر به دست دام داری های استان تهران برسانند. پس از تعیین نیاز پودر صدفی دامی که باید برای گله خریداری شود، می توان با جستجو در اینترنت به راحتی آدرس مراکز معتبر در تهران و یا سایر شهرها را به دست آورد، و با مراجعه حضوری اقدام به خرید کرد.

نمایندگی های استان تهران نیز دارای امکانات ارسال به سراسر کشور می باشند. که می توان از شهر های دورتر نیز اقدام به ثبت سفارش کرد.

فروش ویژه ویژه پودر صدف برای دامداران

فروش ویژه ویژه پودر صدف برای دامدارانجهاد کشاورزی فروش صدف معدنی به دامداران را در مراکز مشخصی با قیمت های بسیار مناسب تری انجام می دهد، که موجب می شود، خرید این محصول از این مراکز برای دامدار و یا پرورش دهنده پرندگان به صرفه تر باشد.

سایت های اینترنتی ارائه کننده مکمل های دامی نیز این محصول را با قیمت خوبی به فروش می رسانند، که به دلیل ارسال رایگان برخی از این فروشگاه ها خرید از آنها می تواند، یک خرید مقرون به صرفه باشد.

قیمت روز پودر صدف معدنی دامی در بازار

قیمت روز پودر صدف معدنی دامی در بازارقیمت فروش صدف معدني پودر شده در بازار با توجه به برند و میزان خرید می تواند متفاوت باشد. بهترین راه برای دریافت قیمت های مناسب مراجعه به نمایندگی های مجاز برند مد نظر می باشد. مراکز عرضه مستقیم نیز مانند نمایندگی ها دارای قیمت های مناسبی می باشند، که می توان قیمت روز را از آنها جویا شد؛ ویژگی این مراکز دارا بودن انواع متنوعی از برندها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

پودر صدف معدنی درجه یک | مراکز فروش انواع پودر صدف

پودر صدف معدنی درجه یک را می شود از مراکز فروش انواع پودر صدف در شهرهای مختلف تهیه کرد. این گونه از محصول را شرکت های مختلفی تولید می کنند که مصرف کنندگان آن بی

پاسخی بگذارید