خانه / پودر ماهی / نمایندگی فروش پودر ماهی | فروش با ارزان ترین قیمت

نمایندگی فروش پودر ماهی | فروش با ارزان ترین قیمت

پودر ماهی آردی مایل به رنگ قهوه ای است که پس از پختن انواع ماهی یا یک نمونه ماهی خاص، خشک کردن و آسیاب کردن ماهی کامل و یا ضایعات ماهی های مختلف به دست می‌آید. این پودر داری سطح بالایی از اسید های آمینه  است و به همین سبب در امر تغذیه حیوانات از آن استفاده می گردد. این محصول در ایران در کارخانجات تهیه شده و به بازار عرضه می گردد. کاربرد پودر ماهی و استفاده گسترده آن در صنایع دامی و آرایشی باعث گردیده که کیفیت و مرغوبیت آن بسیار حائز اهمیت باشد. نمایندگی فروش پودر ماهی بهترین عرضه کننده این محصول با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب می باشد. در زمان خرید این محصول حتما باید به برند آن توجه داشت. 

نمایندگی فروش پودر ماهی | فروش با ارزان ترین قیمت

شرکت های تولید کننده پودر ماهی

شرکت های تولید کننده پودر ماهی در این کارخانجات سعی می گردد که این محصول را با بالاترین کیفیت تهیه نمایند زیرا به مصرف خوراکی دام و طیور می رسدکاربرد این محصول علاوه بر استفاده در غذای دام و طیور در صنعت آرایشی نیز می باشد.

شرکت های تولید کننده پودر ماهی در ایران فعالیت گسترده دارند. به خصوص می توان این شرکت ها را در مناطق جنوبی کشور به وفور یافت. از جمله کارخانجات تولید این محصول می توان به:

  • کارخانه پودر ماهی چابهار
  • کارخانه پودر ماهی جاسک

اشاره نمود. این کارخانجات تولیدکننده، پس از تولید آن را به نمایندگی های فروش عرضه می نمایند تا در اختیار خریداران قرار دهند. فروش این محصولات به صورت عمده صورت می گیرد. خریداران می توانند هم چنین با مراجعه به سایت های اینترنتی این محصول را خریداری نمایند.

قیمت روز پودر ماهی در بازار

قیمت روز پودر ماهی در بازارقیمت پودر ماهی در بازار به علت متفاوت بودن نوع محصول بسیار متنوع می باشد. فروش پودر ماهی جنوب از بازار خوبی برخوردار است. قیمت روز را می توان با مراجعه به سایت های اینترنتی ملاحظه نمود. در این سایت ها قیمت انواع پودر ماهی مربوط به برندهای مختلف قید گردیده است.

هم چنین می توان با مراجعه به نمایندگی های فروش نیز قیمت این محصول را به دست آورد. فروشگاه های مختلفی نیز وجود دارد که عرضه این محصول را به عهده داشته و می توان قیمت روز را از طریق آن ها به دست آورد. در تهیه لیست قیمت روز به برند محصول توجه نمایید.

نمایندگی فروش پودر ماهی در تهران

نمایندگی فروش پودر ماهی در تهراننمایندگی های فروش در تهران و شهرستان ها موجود می باشند. این نمایندگی های فروش محصول را از کارخانجات تحویل گرفته و در شهرهای مختلف به فروش می رسانند. به دلیل بی واسطه بودن این نوع فروش، قیم آن به نسبت بازار بسیار مناسب تر بوده و می توان با قیمت کم تری خریداری نمود. 

علاوه بر نمایندگی های فروش سایت های اینترنتی نیز فروش این محصولات را برعهده دارند. این سایت ها نیز اگر به کارخانه تعلق داشته باشند به عنوان نماینده فروش عمل کرده و محصول را با قیمت مناسب به خریداران تحویل می دهند.

در نمایندگی های فروش می توان پودر ماهی را به صورت عمده و در بسته بندی هایی با وزن های متفاوت خریداری نمود. این نمایندگی ها در سراسر کشور وجود داشته و محصول را به مشتریان عرضه می نمایند.

خرید پودر ماهی از نمایندگی های فروش

خرید پودر ماهی از نمایندگی های فروش خرید پودر ماهی از نمایندگی های فروش، بسیار راحت و مقرون به صرفه می باشد. این نمایندگی ها در شهرهای مختلف وجود داشته و محصول را به مشتریان عرضه می نمایند. 

خرید از نمایندگی های فروش به ما کمک می نماید که محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را تهیه نماییم. از آن جایی که این نمایندگی ها محصول را به طور مستقیم از کارخانه تحویل می گیرند در نتیجه دست واسطه گرها کوتاه شده و در نتیجه قیمت بسیار مناسب می باشد.

سایت های اینترنتی هم که متعلق به خود کارخانه باشند نیز دارای قیمت کارخانه می باشند و در نتیجه مانند نمایندگی های فروش می باشند و قیمت آن ها مناسب می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | پودر ماهی برای جوجه

یک مرکز فروش پودر ماهی می تواند به مشتریان خود در رابطه با محصولش مشاوره …

پاسخی بگذارید