خانه / صدف معدنی / نمایندگی صدف معدنی خوراک دام | تولید و فروش مکمل دامی

نمایندگی صدف معدنی خوراک دام | تولید و فروش مکمل دامی

در ایران نمایندگی های گوناگونی با عنوان نمایندگی صدف معدنی خوراک دام در عرضه صدف معدنی فعالیت دارند و امروزه با کمک سایت های اینترنتی و به صورت تخصصی توانسته اند محصولاتی با مرغوبیت بسیار بالا روانه بازار کنند، بنابراین خریداران عمده به این نمایندگی ها بسیار اهمیت می دهند.

نمایندگی صدف معدنی خوراک دام | تولید و فروش مکمل دامی

تولید کننده صدف معدنی خوراک دام

تولید کننده صدف معدنی خوراک دام صدف معدنی داری ۳۹ تا ۴۰ درصد کلسیم است که برای تامین کلسیم مورد نیاز دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد و در سه نوع پودری، شکری و گرانولی تولید می شود که دارای کیفیت متفاوت و قیمت متفاوت به بازار عرضه می شود.

کشور ما جز کشورهایی هست که ذخایر عظیم و مرغوب صدف معدنی را دارا می باشد و به همین دلیل کارخانه های گوناگونی در ایران در تولید و فروش صدف معدني فعالیت دارند.

امروزه انواع صدف معدنی با کیفیت مختلف و به صورت فله ای و بسته بندی تولید و به بازار عرضه می شود.

صدف و دی کلسیم فسفات به عنوان مکمل دام، کلسیم مورد نیاز دام و طیور را تاًمین می کنند، در حال حاضر خط تولید دی کلسیم فسفات نیز در ایران در جهت تولید دی کلسیم فسفات فعالیت می کند.

استان گلستان دارای ذخایر بسیار عالی صدف معدنی است که در اثر پس روی آب دریا در میلیون ها سال پیش به وجود آمده و به همین دلیل کارخانه هایی در این منطقه به تولید این محصول می پردازند.

صدف معدنی گلستان به دلیل برداشت از معادن بسیار عالی صدف، دارای مرغوب ترین نوع صدف معدنی است و خریداران بسیاری در ایران و به خصوص تبریز که از مهم ترین بازارهای ایران محسوب می شود، به خرید این محصول می پردازند.

قیمت روز صدف معدنی خوراک دام در تهران

قیمت روز صدف معدنی خوراک دام در تهرانقیمت صدف معدنی به کیفیت صدف معدنی و همچنین اندازه آن بستگی دارد، به طور کلی صدف معدنی گرانولی گرانتر از صدف معدنی شکری وصدف معدنی شکری از نوع پودری آن گرانتر است.

مراکز و شرکت های گوناگونی در تهران انواع مختلف صدف معدنی را به قیمت روز به متقاضیان این محصول ارائه می دهند و خریداران می توانند با مراجعه به این مراکز  محصول مورد نظر خود را به قیمت روز و زیر قیمت بازار خریداری کنند.

کارخانه و شرکت های زیادی در ایران به دنبال بازارهایی هستند که بتوانند حجم زیادی از محصولات خود را عرضه کنند، بازار بزرگ تهران برای این شرکت ها بسیار مهم است، این شرکت ها محصولات خود را با برندهای متفاوت و با اعلام قیمت روز در این بازار به مشتریان ارائه می دهند.

نمایندگی های فروش صدف معدنی در تهران

نمایندگی های فروش صدف معدنی در تهراننمایندگی های فروش صدف معدنی در تهران انواع پودر صدف معدنی را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به خریدارن عرضه می کنند و این مراکز صدف معدنی مورد نیاز مشتریان خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه تامین می کنند.

خریداران عمده صدف معدنی برای خرید بهترین صدف معدنی و پودر آن می توانند با مراجعه به مراکز و نمایندگی فروش صدف معدنی در تهران و همچنین سایت های مرتبط با این محصول،  و راهنمایی کارشناسان این محصول بهترین پودر صدف معدنی را با قیمت ارزان و کیفیت مناسب در کمترین زمان ممکن تهیه کنند.

فروشندگان صدف معدنی ارزان قیمت برای دام

فروشندگان صدف معدنی ارزان قیمت برای دامبرای خرید صدف معدنی و پودر آن ارزان بودن قیمت این محصول بسیار مهم و مورد توجه است، به همین دلیل قبل از هر اقدامی برای خرید باید قیمت آن را از فروشندگان صدف معدنی جویا شد.

امروزه فروشندگان گوناگونی در سراسر کشور به منظور دسترسی آسان خریداران صدف معدنی فعالیت دارند و از آنجا که یکی از دلایل خرید صدف معدنی خرید ارزان وکیفیت مناسب آن است، این شرکت ها با کیفیت ترین صدف معدنی را با قیمت ارزان به مشتریان عرضه می کنند.

قیمت صدف معدنی به صورت عمده و در حجم زیاد ارزان تر است و خریداران عمده این محصول باید توجه داشته باشند که کیفیت و یکنواختی آن در حجم زیاد اهمیت زیادی دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین صدف معدنی

بهترین صدف معدنی شکری | فروش عمده صدف معدنی

فروش عمده بهترین صدف معدنی شکری و پودری را شرکت آراد صدف با قیمت مشخص …

پاسخی بگذارید