خانه / مکمل دام / مکمل غذایی دام و طیور | قیمت روز انواع مکمل دامی

مکمل غذایی دام و طیور | قیمت روز انواع مکمل دامی

مکمل های غذایی در جهت رفع کمبود غذای حیوانات در جیره غذایی آنان استفاده می شود. مکمل غذایی دام و طیور از مهمترین محصولاتی می باشد که دامداران عزیز باید آن را جهت تغذیه دام و طیور خود خریداری نمایند. دام و طیور همیشه یکی از مهم ترین مشتق های غذایی ما مثل تخم مرغ، شیر و گوشت را فراهم می کنند به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه بیشتر با انواع مکمل ها و کاربردهای آن ها آشنا خواهید شد.

مکمل غذایی دام و طیور | قیمت روز انواع مکمل دامی

انواع مکمل برای دام و طیور

انواع مکمل برای دام و طیورمکمل ها انواع مختلفی دارند که با توجه به کیفیت و نوع آن انواع مختلفی دارند که می توان به: 

  1. مکمل های  معدنی که در تغذیه حیوانات نقش مهمی ایفا می کند.
  2. مکمل ویتامین که از جزو موارد ضروری بدن می باشد که در بهبود عملکرد سلول ها نقش دارد‌.
  3. مکمل های اسید چرب که تاثیر بسیار زیادی بر روی عملکرد های تولید مثلی آنان دارند.
  4. مکمل های اسید آمینه های صنعتی که پروتئین های لازم را برای آن ها فراهم می کند.

هر کدام از از مکمل های فوق دارای یک کیفیت هستند. اما نکته قابل توجه ای که مشتریان باید به آن توجه نمایند، جهت سفارش محصول توضیح درخصوص دام مورد استفاده الزامی است چرا که مکمل برای بره پرواری و یا مکمل برای گام شیر ده و گاو پرواری متفاوت است.

در خصوص طیور نیز همین عامل صدق می کند برای مثال مکمل مرغ تخم گذار و مرغ پرواری متفاوت است. مکمل درمانی دام را نیز می توان یکی دیگر از انواع مکمل های دانست که مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل به توصیه دام پزشک مصرف می گردد.

تولید کنندگان مکمل دامی در تبریز

تولید کنندگان مکمل دامی در تبریزدام و طیور با حیاط انسان رابطه مستقیم دارد و همین عامل سبب شده است تا در نگه داری و پرورش آن همه دقت به کار برده شود. 

جهت پرورش دام نیاز به مکمل غذایی دام و طیور است. لیست کارخانجات خوراک دام و طیور تبریز که برترین محصولات را تولید می نمایند از افتخارات بزرگ بخش کشاورزی این منطقه است. افزایش مشتریان این کارخانجات باعث ترغیب آنها به افزایش تولید شده است. تولید کنندگان بسیاری در شهر تبریز می باشد که انواع مختلفی از مکمل ها را تولید و برای استفاده روانه بازار می کنند.

خرید انواع مکمل غذایی برای دام و طیور

خرید انواع مکمل غذایی برای دام و طیورفروشگاه های زیادی در سراسر کشور وجود دارند که انواع مختلف مکمل ها را در اندازه ها و کیفیت های متفاوت به فروش می رسانند که برای تهیه می توانید به آن ها مراجعه کنید. برای خرید انواع مکمل غذایی دام و طیور دوراه حضوری و غیر حضوری وجود دارد، که برای خرید به صورت حضوری می توانید به نمایندگی ها و فروشگاه های سراسر کشور مراجعه کنید.

یکی از راه های دیگری که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، خرید به صورت اینترنتی می باشد که کار را برای مشتریان راحت تر کرده است. برای خرید به صورت اینترنتی می توانید به سایت های معتبر مراجعه و انواع مکمل های دام و طیور را خریداری کنید. قیمت مکمل دامی نسبت به مکمل های طیور بیشتر می باشد، آن هم به خاطر مواد اولیه ی بیشتری است که در ساخت آن ها استفاده می شود.

فروشندگان مکمل دام و طیور به قیمت کارخانه

فروشندگان مکمل دام و طیور به قیمت کارخانهیکی از ضروری ترین مواد غذایی برای دام و طیور، مکمل های غذایی می باشد که مواد ضروری بدن آن ها را تامین می کند، به همین دلیل فروش این نوع مکمل ها از اهمیت خاصی برخوردار است. فروشندگان مکمل دام و طیور برای این که فروش بیشتری داشته باشند، بهتر است آن ها را به قیمت کارخانه عرضه کنند. قیمت انواع خوراک دام با توجه به نوع، کیفیت و اندازه آن ها متفاوت می باشد.

فروشندگان مکمل ها با توجه به استقبال مشتریان و میزان خرید آن ها، قیمت های مکمل ها را به قیمت کارخانه به فروش می رسانند. قیمت مکمل گوسفندی به دلیل اهمیت بیشتری که نسبت به بقیه دارد، بیشتر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید مکمل غذایی دامی | قیمت روز کنسانتره دامی

تغذیه دام ها بر اساس پسماندهای کشاورزی و علوفه ای که سطح کمی از پروتئین و مواد معدنی را در خود جای داده اند و قابلیت هضم آن ها بسیار پایین است، می باشد. از این

پاسخی بگذارید