خانه / پودر ماهی / قیمت پودر ماهی انزلی شمال | خرید پودر ماهی شمال

قیمت پودر ماهی انزلی شمال | خرید پودر ماهی شمال

پودر ماهی، آردی است مایل به رنگ قهوه ای که تقریبا از انواع آبزیان به دست می آید. و طی فرایند صید تا پخته شدن، چربی گیری، پروتئین گیری، رطوبت گیری و بسته بندی به بازار عرضه می شود. و در مصارف بسیاری از جمله مصرف خوراکی برای دام و طیور و آبزیان، مصرف دارویی و در حیطه آرایشی و بهداشتی پر کاربرد می باشد.  این محصول در جنوب و شمال به دلیل وجود آبزیان تولید می شود و اما بیشترین تولید آن در آستارا، انزلی می باشد. قیمت پودر ماهی انزلی شمال با توجه به کیفیت، برند سازنده و غیره متغیر است و مشتریان براحتی می توانند برای مشاهده قیمت محصول و خرید آن به سایت های اینترنتی معتبر و فعال در این زمینه مراجعه نمایند.

قیمت پودر ماهی انزلی شمال | خردید پودر ماهی شمال

تولید کنندگان پودر ماهی در شمال ایران

تولید کنندگان پودر ماهی در شمال ایرانتولید کنندگان پودر ماهی در شمال کشور بیشتر می باشند و خریداران و طرفداران پودر ماهی از شرکت ها و برند های تولید کننده پودر ماهی در شمال ایران استقبال بیشتری می کنند.

کارخانه پودر ماهی در گیلان در سال های اخیر تاسیس شده است و از روش های کانتینیوس و سیستم پخت بچ محصولات را آماده و وارد بازار می کنند که اداره شیلات و اداره تحقیقات صنعتی بر روی کیفیت محصولات و استاندارد بودن آن نظارت دارند. به منظور دسترسی راحت تر خریداران و رفاه حال مشتریان نمایندگی هایی در سراسر کشور و همینطور سایت های اینترنتی راه اندازی شده است.

قیمت روز پودر ماهی شمال در بازار

قیمت روز پودر ماهی شمال در بازارخرید و‌فروش پودر ماهی از قیمت همیشگی برخوردار نیست زیرا نوسانات ارزی و قیمت روز ابزار و مواد در بازار بسیار زیاد است و بهتر است که قیمت را بر اساس همان روز برای خرید پودر ماهی از سایت های معتبر یا با تماس به کارخانه مطلع شوند. و قیمت پودر ماهی به عوامل بسیاری مانند نام و برند کارخانه ، و نوع خشک کردن و نوع استفاده از کدام روش سیمستم پخت بچ و یا کانتینیوس بستگی دارد. و همینطور ماهی و مواد به کار رفته در پودر ماهی تولید شده بسیاری فقط از ماهی شمال ، یا بعضی ترکیب چند نوع ماهی استفاده می کنند و همینطور مواد افزودنی درجه یک یا .. که استفاده می شود در تولید محصول  که امروزه استفاده از کیلکا برای تولید پودر ماهی نسبت به گذشته کمتر شده است.

خرید پودر ماهی انزلی با ارزان ترین قیمت

خرید پودر ماهی انزلی با ارزان ترین قیمتپودر ماهی در مصرف خوراکی به دام و طیور و حتی گاهی خود آبزیان مورد استفاده بسیار است و در ساخت لوازم بهداشتی و آرایشی و مصارف خوراکی و … به همین دلیل با بالا رفتن قیمت ها و نوسانات بازار خریداران بیشتر به دنبال کیفیت خوب و قیمت مناسب هستند و بعضی از تولید کنندگان از کیفیت بد یا ماهی های فاسدی که پودر می کنند و خوب خشک نکردند محصول را به دست مشتری می رسانند و با قیمت ارزان تری هم محصول را به بازار عرضه می کنند ولی این همیشگی نیست و بسیاری از تولید کنندگان با درصد سود کمتر محصول ارزان تری به دست مشتری می رسانند و به کیفیت خوب محصول دست نمی زنند و گاهی حتی برای مشتریان همیشگی و عمده تخفیفاتی قائل می شوند که برای مشتری قیمت ارزانتری به دست می آید.

نمایندگی فروش پودر ماهی شمال در تهران

نمایندگی فروش پودر ماهی شمال در تهرانکارخانه پودر ماهی بوشهر و کارخانه پودر ماهی گیلان هر دو برای فروش محصولات خود در استان های دیگر به دلیل دسترسی بیشتر و راحتتر مشتریان نمایندگی هایی را بر قرار کردند که تهران نیز به عنوان پایتخت دارای بیشترین نمایندگی پودر ماهی و پودر ماهی شمال می باشد. نمایندگی ها هم یه صورت آنلاین و هم به صورت حضوری محصول را به خریداران می فروشند بسیاری از خریداران به صورت عمده محصول را خریداری کرده از نمایندگان و به صورت خرده به فروش می رساند در فروشگاه ها یا مراکز فروش خوراک مصرفی دام و طیور به مشتریان عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | پودر ماهی برای جوجه

یک مرکز فروش پودر ماهی می تواند به مشتریان خود در رابطه با محصولش مشاوره …

پاسخی بگذارید