خانه / پودر ماهی / قیمت عمده پودر ماهی ارگانیک | تولید پودر ماهی با کیفیت بالا

قیمت عمده پودر ماهی ارگانیک | تولید پودر ماهی با کیفیت بالا

قیمت عمده پودر ماهی ارگانیک را باید از تولید کنندگان این محصول پرسید. این محصولات را بیشتر برای ماهی ها, دام هاوطیوراستفاده می کنند و خریداران آنهارابه صورت عمده خریداری می کنند. پودرماهی یک محصول جامداست که با روش های مختلف به دست می آید. این محصول را می توان از هرنوع غذای دریایی مانند; ماهی و میگو تهیه کرد,اما بیشتر از ماهی های استخوانی پر روغن استفاده می کنندکه دارای ویتامین و روغن زیاد باشند. این ویتامین و روغن باعث رشد و تقویت آبزیان, حیوانات شیرده و پرندگان تخم گذار می شود.

قیمت عمده پودر ماهی ارگانیک | تولید پودر ماهی با کیفیت بالا

تولید کننده پودر ماهی ارگانیک

تولید کننده پودر ماهی ارگانیک تولید کننده پودر ماهی ارگانیک بامجهزترین وبه روزترین دستگاه هاومتخصص ترین نیروهاو با روش های سنتی و تکنولوژی های به روز محصولی باکیفیت عالی را در دو نوع پودر خشک و پودر تر تهیه و به بازار عرضه می کند.

شرکت تولید کننده پودر ماهی ارگانیک اصل ومرغوب راتولیدمی کندودراختیارمصرف کنندگان قرار می دهد.

پودر ارگانیک برای کودهای درختی نیز مورد استفاده قرار می گیرد که این امر موجب می شود تا پودر ارگانیک مواد معدنی و ویتامین های خاک را به ریشه درختان برساندوباعث رشد بیشتر وبهتر درختان شود.

‌‌ پودر ماهی مزیت هایی نیز داردمانند: تقویت بهتردام, تأثیرمطلوب, رشدبهتر, تولیدبهتر, کاهش هزینه.

پودر ماهی فرآورده ای است که از آبگیری, پختن, جداسازی و خشک کردن ماهی و ضایعات آن تولید می شود. این پودر دارای ویتامین است که برای رشدحیوانات, آبزیان و پرنده ها تقویت زیادی دارد.

این پودرهاخاصیت زیادی دارند مانند: پروتئین , چربی, موادمعدنی( نظیرکلسیم, مس, آهن, فسفر ) ویتامین( نظیرB12 ,B2, کولین, نیاسین, اسیدپانتوتیک وریبوفلاوین ).

هرچه پروتئین دراین مواد بیشتر باشدودر مقابل چربی, رطوبت, خاکستر و ازت آزاد کمتر باشد پودر باکیفیت تری به دست خواهد آمد.

همین امر در قیمت گذاری این محصولات مؤثر است و خریداران بیشتر سراغ همین مواد مرغوب می روند.

قیمت پودر ماهی ارگانیک در بازار ایران

قیمت پودر ماهی ارگانیک در بازار ایرانقیمت پودرماهی ارگانیک دربازار ایران متفاوت است. ایران یکی از کشورهایی است که رشد زیادی در زمینه تولید محصولات تبدیلی داشته است.

پودر ارگانیک یکی از مهمترین نیازها برای تولید خوراک دام ها می باشد. برای همین خریداران تلاش می کنند تا محصولات تولیدی داخلی را خریداری کنند که برای آنها به صرفه تراست و تولید داخلی را بیشتر می کند.

اگر به دنبال خرید تضمینی پودر ماهی به صورت عمده و با قیمت کم هستید بازرگانی ها بهترین گزینه هستند. این بازگانی هامحصولاتشان مورد تأییداست و کیفیت عالی را دارند برای همین مصرف کنندگان خرید پودر ماهی به صورت عمده راازاین مراکزانجام می دهند.

قیمت پودر ماهی در ایران براساس کیفیت متغیر است وهرچه کیفیت بیشتر باشد قیمت بالاتر می رود.

صادرکننده پودر ماهی ارگانیک در تهران

صادرکننده پودر ماهی ارگانیک در تهرانصادر کننده پودر ماهی ارگانیک در تهران زیر نظر سازمان دامپزشکی ودارای پروانه بهره برداری ازصنعت, معدن وتجارت درحال فعالیت وتولیداست.

بهترین پودر ماهی در مناطقی که دسترسی به آب راحتتر است تولیدمی شود, صادر کنندگان از این مناطق محصولات مرغوب خریداری میکنندو

به صورت عمده و بنا به خواست مشتریان خارجی مقدار سفارشی که داده اند را برایشان می فرستند.

پودر ماهی جنوب یکی ازپودر های با کیفیت, مرغوب و پر طرفدار است که برای صادرات نیز بسیار خوب می باشد.

صادرات پودر ماهی به کشور های زیادی انجام می شودمانند: عراق و امارات که به دلیل تولیدباکیفیت این محصولات در ایران کشور ها طرفدار خرید از ایران هستند.

فروشنده پودر ماهی ارگانیک در تهران

فروشنده پودر ماهی ارگانیک در تهرانفروشنده پودر ماهی ارگانیک در تهران محصولات مرغوب را ازبهترین تولیدکنندگان خریداری می کند.

مراکز فروش محصولات رابرای سایر کشورها به صورت عمده صادر می کندو برای داخل کشور, هم به صورت عمده و هم به صورت بسته های کوچک پخش می کند.

فروش این نوع پودر برای مراکزی که پروش دام, طیوروآبزیان رادارند به مقدارمصرفی آنها انجام می شود. گاهی فروشندگان در تهران و مناطق دیگر سایت های اینترنتی راطراحی میکنند تا مشتریان بتوانند از این طریق محصول مورد نیاز خود رابه صورت غیر حضوری خریداری نمایند. این روش روند کار را برای مشتری و فروشنده راحتتر نیز کرده است.

فروش پودر ماهی در تهران بابهترین نوع و کیفیت خود در بازار های بزرگ در مناطق مختلف شهر به فروش می رسد. تولید کنندگان این نوع محصولات خود را به شرط آنالیز به مشتریان میدهدتا آنها از خوب بودن این مواد اطمینان پیدا کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | پودر ماهی برای جوجه

یک مرکز فروش پودر ماهی می تواند به مشتریان خود در رابطه با محصولش مشاوره …

پاسخی بگذارید