خانه / صدف معدنی / فروش عمده صدف معدنی با کیفیت در تهران

فروش عمده صدف معدنی با کیفیت در تهران

فروش صدف معدنی با کیفیت به صورت عمده و کلی در تهران توسط مراجع فروشگاهی معتبر حضوری و غیر حضوری صورت می پذیرد. این مراکز ضمن ارتباط مستقیم و بدون واسطه واحدهای تولیدی تولید کننده مبدا در سراسر کشور محصولاتی با کیفیت و دارای قیمت اقتصادی و مناسب را عرضه می نمایند. صدف معدنی دامی، یکی از مهمترین مکمل های معدنی در صنعت پرورش دام و طیور می باشد و به همین جهت خرید محصولی با کیفیت و دارای نشان استاندارد و سلامت بسیار مهم است. اگر این محصول از سلامت مناسبی برخوردار باشد و دارای کیفیت بالایی باشد، صنعتگران در پروسه تولید دام و مرغ و ماکیان پرورشی با مشکل مواجه نخواهند شد.

فروش عمده صدف معدنی با کیفیت در تهران

مرکز تهیه جدید ترین صدف خوراکی در همدان

مرکز تهیه جدید ترین صدف خوراکی در همدانمهم ترین مراکز تهیه جدیدترین صدف خوراکی در همدان، تهران، البزر، قم، مشهد و سایر شهرهای کشور مراجع زیر هستند:

 1. نمایندگی های دارای مجوز تولیدی های انواع خوراک ها و نهاده‌های دامی مانند صدف دریایی و صدف کوهی
 2. فروشگاه‌های کوچک تخصصی که در بازارهای شهری و محلی به تجارت صدف کوهی و صدف معدنی مشغول هستند
 3. بازارهای بورس تخصصی فروشنده صدف
 4. دفاتر بازرگانی و صادرات و واردات خصوصی و نیمه خصوصیِ مرکز خرید صدف
 5. بازار صدف کوهی
 6. مراکز بازرگانی دولتی که به ارائه انواع صدف دریایی و صدف معدنی وارداتی و صادراتی مشغول می باشند
 7. وب سایت های تخصصی اینترنتی که در سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشتند و انواع محصولات مرتبط با تولید دام و همچنین مرغ و جوجه مرغ را ارائه می نمایند و به عنوان مرکز فروش صدف اینترنتی مشغول به فعالیت هستند

قیمت عمده صدف خوراکی در بازار جهانی

قیمت عمده صدف خوراکی در بازار جهانیقیمت عمده صدف خوراکی در بازارهای جهانی با توجه به فاکتورهای زیر تعیین می‌گردد:

 1. برند تولید کننده مبدا
 2. نوع متریال و مواد اولیه مورد استفاده در تولید
 3. میزان کارایی و کیفیت محصول
 4. پکیج و بسته بندی تجاری
 5. نوسانات بازار جهانی و بازار داخلی 

برای استعلام قیمت عمده صدف خوراکی در بازار جهانی می توان از طریق نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولید کننده داخلی و خارجی اقدام نمود. این مراکز ضمن ارائه کاتالوگ و بروشور های متعدد، قیمت انواع محصولات را در اختیار خریداران قرار می‌دهند. همچنین روش دیگر استعلام قیمت این محصول به روش تلفنی و با تماس مستقیم با شرکت های توزیع کننده و یا نمایندگی های رسمی می باشد.

یکی از روش‌های دیگر برای استعلام قیمت به روز و عمده انواع صدف خوراکی در بازارهای جهانی کسب اطلاع  از فروشگاه های اینترنتی می باشد. در فروش اینترنتی شما به با مراجعه به وب سایت های تخصصی ارائه دهنده این محصولات از قیمت های به روز و همچنین جزئیات کامل کالا مطلع می شوید.

فهرست موارد استفاده از انواع صدف کوهی

فهرست موارد استفاده از انواع صدف کوهیصدف کوهی که با نام صدف لوماشل شناخته می شود یکی از مهمترین نوع مواد معدنی است که در معادن کشور ما یافت می گردد. این ماده دارای کلسیم بسیار بالایی است و پس از فرآوری در کارخانجات متعدد در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. صدف کوهی به رنگ کرم تا سفید رنگ است. فهرست موارد استغاده صدف کوهی را در ذیلاً بیانمی گردد:

 • استفاده در صنعت تولید خوراک دام پرندگان پرورشی و تولید انواع مختلف غذاها و مکمل های حیوانی به عنوان منبع غنی تامین کلسیم
 • استفاده در صنعت داروسازی
 • استفاده در صنعت رنگ سازی
 • کاربرد وسیعی در صنعت سیمان
 • کاربرد گسترده در ساخت ظروف ملامین
 • استفاده در صنعت تولید تجهیزات و لوازم الکترونیک مانند کلیدها و پریزهای برق
 • کاربرد وسیع در صنعت تولید عایق های رطوبتی و عایق های حرارتی
 • به کارگریر در صنعت مواد غذایی مانند کارخانجات تولید قند
 • کاربرد در صنعت داروسازی
 • مورد استفاده در صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی
 • کاربرد در صنعت کاغذ سازی و کارتن سازی
 • کاربرد وسیع در صنایع مرتبط با پتروشیمی مانند صنعت مواد پلیمری 
 • کاربرد صدف معدنی در صنایع پی وی سی

فروش صدف کوهی با بهترین قیمت

فروش صدف کوهی با بهترین قیمتفروش صدف کوهی با بهترین قیمت توسط مراجع متعدد فروشگاهی در سطح کشور که به صورت حضوری و غیرحضوری مشغول به کسب و کار و فعالیت هستند صورت می پذیرد.

این مراکز ضمن  ارتباط مستقیم با کارخانجات و واحدهای تولیدکننده اصلی موجب می گردد که دست دلالان و واسطه های متعدد در فرآیند خرید و فروش انواع محصولات و مکمل های معدنی هست گردد و قیمت های اقتصادی و ارزان را برای محصولات ارائه شده خود در نظر گرفته‌اند.

صنعتگران گرامی می توانند برای خرید انواع صدف کوهی با قیمت های مناسب و اقتصادی از طریق این مراجع اقدام نمایند و ضمن بررسی محصولات مختلف با توجه به کیفیت و نیاز مصرفی واحدهای تولیدی خود اقدام به خرید نمایند.

تولید صدف معدنی استاندارد

تولید صدف معدنی استانداردایران یکی از کشورهایی که دارای معادن بسیار وسیعی در حوزه صدف های معدنی و صدف های معدنی می باشد و کارخانجات بسیار متعددی در سطح کشور به تولید صدف معدنی استاندارد مشغول هستند.

عمده ترین کارخانجات تولید این محصول در شهرهای ذیل مستقر می باشند:

 • تهران
 • کرج
 • گلستان
 • گنبد کاووس
 • قم
 • زنجان
 • قزوین
 • مشهد
 • اصفهان
 • شیراز

این کارخانجات تولیدی با استفاده از فناوری روز دنیا و همگام با دانش ها و علوم روز جهانی در حوزه تولید انواع مکمل های معدنی، با استفاده از دستگاه های پیشرفته صنعتی و همچنین استخدام نیروهای و مهندسان زبده و کارآمد انواع صدف کوهی را با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار مصرف می نمایند. کشور ما یکی از مهمترین کشورها در حوزه تولید این محصول در سطح خاورمیانه می باشد و تولیدات ایرانی علاوه بر تامین نیاز داخل در سال‌های اخیر کشورهای متعددی صادر شده است.

عرضه مستقیم صدف معدنی در سراسر کشور

عرضه مستقیم صدف معدنی در سراسر کشورامروزه فروش آنلاین صدف کوهی باکیفیت در سراسر کشور از طریق وب سایت های اینترنتی بسیار متداول شده است. فروشگاه های اینترنتی در سطح وسیعی مشغول کسب و کار و فعالیت هستند و انواع تولیدات ایرانی و وارداتی را در دسته بندی های تجاری و کاربردی عرضه می نمایند.

خریدهای اینترنتی دارای امتیازات بسیار خوبی هستند که موجب گشته است که بسیاری از افراد مایل باشند که این نوع خرید را امتحان کنند. از جمله مهمترین مزایا و امتیازات خرید آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. فروشگاه آنلاین برندهای مختلف وارداتی و صادراتی را عرضه می‌نمایند و دارای تنوع بالای از تولیدات می باشد
 2. این فروشگاه‌ها ارسال رایگان محصولات را به برخی از استان‌ها و شهرستان‌های کشور در دستور کار قرار دادند
 3. بسته بندی ها و پکیجینگ محصولات در این مراکز به صورت کاملاً تجاری و حرفه ای صورت می گیرد
 4. خرید اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی، یک راه مناسب برای کاهش آلودگی های زیست محیطی و کاهش ترافیک است
 5. قیمت های تولیدات مراکز الکترونیک، بسیار اقتصادی تر و مناسب تر از بازارهای محلی و شهری است چرا که تا رسیدن محصول به دست فروشندگان جزئی که در بازارهای محلی مستقر هستند دلالان متعددی وجود دارند که هر یک از آنان برای خود سودی را در نظر بگیرند و موجب می گردد که قیمت نهایی محصولات بسیار گرانتر از قیمت درب کارخانه گردد. 

مدرن ترین کارخانه تولیدی صدف معدنی در کشور

مدرن ترین کارخانه تولیدی صدف معدنی در کشورتولید انواع مختلف مکمل های معدنی در کشور ما توسط مراکز و واحدهای تولیدی و مدرن ترین کارخانه تولیدی صدف معدنی در کشور، با استفاده از بهترین ماشین آلات صنعتی در حوزه طراحی و فرآوری مکمل های معدنی و انواع صدف انجام می پذیرد.

در این مراکز با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت تولید و روانه بازار مصرفی می گردد. محصولات ایرانی علاوه بر تامین نیاز داخل مانند صنایع تجهیزات الکترونیک، صنعت دامداری و دامپروری، صنعت تولید مرغ و پرندگا، صنعت کاغذسازی و صنایعی از این دست، قابلیت بسیار خوبی برای صادرات به کشورهای همسایه را دارا هستند و در سال‌های اخیر صادرات انواع این محصولات در سطح وسیعی توسط مراکز تجاری دولتی و خصوصی صورت می‌پذیرد.

صادرات این محصولات به کشورهایی مانند عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، ترکیه، تاجیکستان و کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق گمرکات قانونی کشور صورت می پذیرد.

صادرات صدف معدنی به قیمت عمده

صادرات صدف معدنی به قیمت عمدهتجارت عمده صدف در سطح بازارهای جهانی بسیار پر رونق است و  صدف معدنی صادراتی از طریق کشورهای تولید کننده اصلی به صورت مستمر به بازارهای جهانی تزریق می گردد. 

صادرات انواع صدف معدنی و کوهی در ایران توسط مراجع متعددی صورت می پذیرد که مهمترین آنها را می‌توان این گونه نام برد:

 • نمایندگی های معتبر و دارای مجوز های لازم شرکت ها و کارخانجات تولیدی انواع صدف
 •  دفاتر تجاری دولتی که تحت نهادهای ذیربط دولتی مشغول به فعالیت هستند.
 • مراجع تجاری و بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی که صادرات انواع صدف کوهی را انجام می‌دهند.
 • وب سایت های تخصصی و فروشگاهی که در سال‌های اخیر علاوه بر ارائه انواع محصولات به خریداران داخلی، صادرات انواع این محصولات و فروش صدف صادراتی به خریداران خارجی را فراهم آوردند.

صادرات اقسام مختلف صدف به کشورهای همسایه علاوه بر ارزآوری های مناسب می تواند موجب افزایش تبادلات اقتصادی و تجاری با کشورهای همسایه گردد و به این ترتیب نقش ایران را در بازارهای آسیایی و بازارهای جهانی مستحکم نماید.

از چه مکان هایی می توان پودر صدف معدنی خریداری کرد؟

از چه مکان هایی می توان پودر صدف معدنی خریداری کرد؟برای بسیاری از افرادی که به تازگی وارد صنعت تولید و پروش دام و حیوانات پرورشی شده اند این سوال مطرح است که از چه مکان هایی می توان پودر صدف معدنی خریداری کرد؟

 1. فروشگاه‌های کوچک تخصصی عرضه کننده انواع صدف معدنی
 2. مراکز عرضه کننده تخصصی انواع صدف خوراکی ارزان
 3. عمده فروشی هاب فعال در زمینه فروش عمده روتختی و بنکداری های عرضه کننده سرویس های خواب که در سطح بازارهای محلی مشغول به فعالیت هستند
 4. مراکز بازرگانی دولتی فعال به عنوان فروشگاه انواع صدف
 5. دفاتر تجاری و بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی فروش روتختی طرح پسرانه و روتختی های طرح جدید
 6. وب سایت‌های اینترنتی ارائه دهنده روتختی یکنفره نوجوان، بهترین مارک روتختی

این مراکز با خرید مستقیم محصولات از واحدهای تولیدی برتر،  تنوع بالایی از محصولات را ارائه می‌کنند و خریداران می‌توانند با بررسی محصولات مختلف از نظر کیفیت و قیمت، مناسب بودجه و نیاز خود اقدام به خرید نمایند. 

نمایندگی پخش صدف معدنی با کیفیت در سراسر کشور

نمایندگی پخش صدف معدنی با کیفیت در سراسر کشورنمایندگی های پخش صدف معدنی با کیفیت در سراسر کشور به روش های ذیل مشغول به ارائه خدمات به صنعتگران می باشند:

 1.  روش غیر حضوری شرکت ها و نمایندگی هایی که در سطح بازار های تخصصی و محلی مشغول به فعالیت هستند و دارای فروشگاه های متعددی می باشند که در آنها از هر یک از برندها چند محصول را ارائه می‌کنند، خریداران می‌توانند در بین محصولات عرضه شده در مورد نظر خود را انتخاب نمایید
 2. روش اینترنتی و مجازی، نمایندگی هایی که به صورت تخصصی ارائه انواع تولیدات را بر عهده دارند، این وب سایت ها علاوه بر فعالیت در فضای اینترنت به صورت وبلاگ و سایت دارای پیج ها و کانال هایی در شبکه های اجتماعی مانند ایتا، تلگرام، فیسبوک و  اینستاگرام می باشند.

بسیاری از خریداران پیرامون خرید این محصولات اطلاعات کاملی ندارند و برای خرید دچار سردرگمی می شوند. این عزیزان می توانند برای تجربه خریدی بهینه و آسان پیش از اقدام به تهیه و خرید اطلاعات کامل درباره انواع تولیدات را از طریق مشاوره با افراد صاحب تجربه و یا از طریق مطالعه مقالات متعدد به دست آورند تا با دانشی کامل و اطمینان خاطر بتوانند ضمن بررسی محصولات گوناگون، با توجه به بودجه در دسترس خود و همچنین میزان نیاز صنعتشان، محصول مناسبی را خرید کنند. 

بهترین مارک صدف معدنی ایرانی و خارجی در بازار

بهترین مارک صدف معدنی ایرانی و خارجی در بازاراگر خریدار صدف معدنی طیور هستید برای اطلاع از بهترین مارک های صدف معدنی ایرانی و خارجی در بازار می توانید از وب سایت های فروشگاهی اینترنتی کمک بگیرید. این مراکز دارای کارشناسان فروشگاهی زبده و ماهر هستند که دارای اطلاعات کافی درباره انواع تولیدات جدید و کیفیت و کارایی آنها می باشند و خریدارانی که در زمینه خرید انواع تولیدات دچار تردید هستند و اطلاعات کافی ندارند می‌توانند از طریق مشاوران اطلاعات لازم را درباره محصولات متنوع و مختلف ایرانی و خارجی کسب نمایند.

همچنین وب سایت های اینترنتی محصولات گوناگون را به همراه جزئیات کامل محصول درج می کنند و اطلاعات خوبی به خریداران می دهند و دریافت و دانلود کاتالوگ و بروشورهای انواع مکمل های معدنی داخلی و ایرانی از طریق این مراکز امکان پذیر است.  

مراکز و واحدهای تولیدی، اطلاعات کاملی از محصول مانند کیفیت و کارایی، میزان استفاده و تاریخ تولید و انقضا را در کاتالوگ محصول درج می کنند و خریداران می توانند با مطالعه این جزئیات، محصولی با کیفیت را خریداری کنند. 

مرجع تخصصی برند های صدف معدنی

مرجع تخصصی برند های صدف معدنیفروشندگان حضوری و غیر حضوری بی شماری در زمینه فروش و خرید صدف کوهی فعال هستند، اما امروزه سایت های فروشگاهی از بهترین ف مراجع تخصصی عرضه برندهای صدف معدنی با کیفیت فوق العاده هستند. خرید از این فروشگاه ها دارای فاکتورهای مثبت زیر است:

 1. امکان مشاهده تصاویر محصولات مختلف
 2. قیمت های اقتصادی و ارزان
 3. تضمین کیفیت کالاهای ارائه شده
 4. امکان مطالعه جزئیات کامل محصولات ارائه  شده
 5. عرضه کالاها با دوخت و طراحی عالی
 6. پکیجینگ مناسب و با کیفیت
 7.  خدمات پس از فروش مناسب
 8. دسترسی آسان به این مراکز  فروشگاهی در تمامی نقاط کشور به دلیل وجود شبکه جهانی اینترنت
 9. ارسال رایگان محصولات
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین صدف معدنی

بهترین صدف معدنی شکری | فروش عمده صدف معدنی

فروش عمده بهترین صدف معدنی شکری و پودری را شرکت آراد صدف با قیمت مشخص …

پاسخی بگذارید