خانه / مکمل دام / صادرات انواع مکمل دام و طیور | شرکت صادر کننده مکمل دامی

صادرات انواع مکمل دام و طیور | شرکت صادر کننده مکمل دامی

صادرات انواع مکمل دام و طیور از طریق شرکت های تولید کننده و نمایندگی های معتبر در ایران انجام می گیرد و هر ساله مقدار زیادی از انواع مکمل های تقویت کننده با نمونه ها و برندهای مختلف در بسته بندی های متنوع به کشورهای همسایه صادر می شود که هر کدام از این محصول با قیمت های گوناگونی به فروش می رسد، لذا مشتریان می توانند برای بدست آوردن تغذیه دام های خود از همین مرکز بزرگ اقدام کرده و بهترین و استانداردترین مکمل ها را خریداری کنید.صادرات انواع مکمل دام و طیور | شرکت صادر کننده مکمل دامی

شرکت های تولید کننده مکمل غدای دامی

شرکت های تولید کننده مکمل غدای دامیشرکت های تولید کننده مکمل غذای دامی به خاطر رشد بهتر و سریع تر دام ها این محصولات را تولید و با کیفیت های مختلف در بسته بندی های متنوع قرار می دهند تا مشتریان بتوانند با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنند.

مکمل ها معمولا تقویت کننده هایی هستند که با خوراک های دیگر مخلوط شده و به دام ها داده می شوند که می توانند برای شیردهی بیشتر و تامین مواد معدنی به آن ها کمک کنند و همچنین باعث باربری زیاد و رشد اقتصادی شوند.

بنابراین، اگر بدنبال بهترین و مناسب ترین مکمل برای خوراک دام هستید، کافیست با مرکز پیش رو تماس گرفته تا با انواع جدیدترین و معتبرترین برندها آشنا شده و با قیمت های کمتری آن را سفارش دهید. در ضمن، این فروشگاه نمایندگی معتبرترین شرکت های تولید کننده را به عهده دارد و می تواند با قیمت های پایین و کیفیت درجه یک تمامی این محصولات دامی را با بهترین شرایط تحویل مشتریان دهد.

صادرات مکمل های غذای دام و طیور

صادرات مکمل های غذای دام و طیورامروزه صادرات مکمل های غذایی برای تغذیه دام و طیور به کشورهای دیگر انجام می گیرد تا بتوان نیاز بازار و دام ها را برطرف ساخت و باعث رشد اقتصادی و فروش بیشتر این محصولات شد. این مکمل ها می توانند در شیردهی بهتر و بیشتر دام ها موثر باشد و همچنین برای پرندگان بسیار مفید است و به تخمگذاری آن ها کمک می کند.

بخاطر همین شرکت های تولید کننده سعی می کنند با تنوع بالا و مواد اولیه استاندارد و مرغوب، باکیفیت ترین مکمل ها را تولید کرده و بتوانند علاوه بر نیاز بازارهای داخلی، به کشورهای دیگر هم صادر کنند و همین امر سبب افزایش کسب و کار آن و تولید بالا می شود.

فروش عمده مکمل برای غذای دام و طیور

فروش عمده مکمل برای غذای دام و طیوردر حال حاضر “فروش عمده مکمل” برای غذای دام و طیور از طریق بازارهای بزرگ و نمایندگی ها انجام می شود و مشتریان می توانند برای تهیه این محصول در انواع مختلف بصورت عمده خرید خود را انجام دهند تا برایشان مقرون بصرفه باشد.

مکمل هایی که امروزه به عنوان افزودنی غذای دامی استفاده می شود، سرشار از مواد مغذی و تقویتی است که بیشتر افراد برای رشد دام ها و پرندگان خود آن را مصرف می کنند تا بتوانند پرورش آن ها را بیشتر کنند و همچنین کمکی باشد برای خورد و خوراک آن ها تا بهتر سیر شوند و رشد داشته باشند.

برای همین، بخاطر فروش مکمل دامی از این مرکز بزرگ، بصورت عمده و بسته بندی های مختلف کوچک و بزرگ عرضه می گردد تا افراد بتوانند با هزینه کمتری آن را خریداری کنند و دیگر نگران قیمتش نباشند، چون قیمت ها در این نمایندگی کاملا مناسب بوده و بدون واسطه به دست مشتریان می رسد.

قیمت انواع افزودنی برای غذای دام و طیور

قیمت انواع افزودنی برای غذای دام و طیورقیمت مکمل دامی و انواع افزودنی برای غذای دام و طیور در بازار متفاوت است و معمولا مراکز فروش هر کدام آن را بر حسب مواردی قیمت گذاری می کنند که شامل:

  • کیفیت محصول
  • نوع مکمل
  • بسته بندی و مقدار

این موارد می توانند در بالا و پایین بودن انواع مکمل های غذایی تاثیر گذار باشد که فروشندگان آن ها را در اختیار مشتریان قرار می دهند. بنابراین شما می توانید برای بدست آوردن قیمت کنسانتره دامی و انواع مکمل های دیگر با مرکز مقابل در ارتباط باشید و بهترین و مرغوب ترین محصول را در کیفیت بالا با قیمت های مناسب و ارزان تهیه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید مکمل غذایی دامی | قیمت روز کنسانتره دامی

تغذیه دام ها بر اساس پسماندهای کشاورزی و علوفه ای که سطح کمی از پروتئین و مواد معدنی را در خود جای داده اند و قابلیت هضم آن ها بسیار پایین است، می باشد. از این

پاسخی بگذارید