خانه / مکمل دام / خرید و فروش و صادرات انواع مکمل دام | قیمت روز افزودنی دامی

خرید و فروش و صادرات انواع مکمل دام | قیمت روز افزودنی دامی

با توجه به نیاز بازار امروزه خرید و فروش و صادرات انواع مکمل دام و طیور در کشور بسیار زیاد می‌باشد و هر ساله بسیاری از شرکت ها اقدام به تولید این محصول کرده و از طرفی با توجه به کیفیت بسیار بالای آن بسیاری از صادرکنندگان اقدام به صادرات این محصول می کنند. چنانچه اگر کیفیت پایین باشد در تولید این محصولات به مشکل برخورده و تولید این محصول کاهش پیدا کرده و سودآوری آن نیز کاهش پیدا می‌کند.

خرید و فروش و صادرات انواع مکمل دام | قیمت روز افزودنی دامی

تولید کننده افزودنی غذایی دامی

تولید کننده افزودنی غذایی دامیبسیاری از تولید کننده‌ های افزودنی غذایی دام بنا به نیاز بازار اقدام به تولید انواع افزودنی‌ های مجاز برای خوراک دام می‌ کنند که این افزودنی‌ ها ممکن است برای برخی از درمان‌ ها کمک‌ کننده باشد و یا اینکه برای بهبود بعضی شرایط زیستی دام مورد استفاده قرار گیرد.

اقتصادی‌ ترین روش تولید افزودنی‌ های دامی استفاده از ضایعات کشاورزی در خوراک دام و طیور می‌ باشد. امروزه ماده‌ های افزودنی به دلایل مختلفی تولید و در غذاها و خوراک‌ های دامی به‌ کار برده می‌شود. سازمان‌ ها و اداره‌ های نظارت بر خوراک‌ ها و دام‌ های طیور با بیش از صدها محصول با در نظر گرفتن شرایط خاص و تحت نظر بودن با تولید این محصولات موافقت نموده‌اند. دلایلی که در غذاها و جیره دام‌ ها از افزودنی‌ ها استفاده می‌کنند بسیار می‌باشد که یکی از این دلایل برای مبارزه کردن با بیماری‌ های دام می‌باشد. 

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و بالا رفتن تقاضا برای تأمین مواد غذایی برای آن‌ ها دیگر محصولات کشاورزی و دامی به‌ صورت سنتی جواب گوی نیازها نمی‌باشند و محصولات از حالت سنتی و کم تراکم به حالت صنعتی و تراکم بالا تغییر یافته است و توسط بسیاری از کارخانجات و شرکت ها با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب تولید و روانه بازار می شوند. بنابراین علاوه بر استفاده از محصولات کشاورزی و علوفه‌ های دامی از مکمل‌ ها و افزودنی غذای دام نیز استفاده می‌شود. 

فروش مکمل غذای دامی در تهران

فروش مکمل غذای دامی در تهرانفروش مکمل غذای دامی در تهران  در بسیاری از فروشگاه‌ های محصولات دامی انجام می‌گیرد که می‌توان با مراجعه به این فروشگاه‌ها ضمن تحقیق میدانی و آشنایی با انواع مکمل‌های غذایی اقدام به خرید محصول موردنیاز خود کنیم. البته باید توجه داشت با توجه به پیشرفت فنّاوری امروزه  به‌ راحتی از منزل  و از طریق  انواع وب‌ سایت‌ های فروشگاهی  که در فضای مجازی در حال  فروش این محصولات هستند  اقدام به خرید مکمل دام کنیم.

عوامل گوناگونی بر قیمت مکمل دام اثر گذارند و لذا در هنگام خرید مکمل‌های غذایی دام باید مدنظر داشت، قیمت را فدای کیفیت نکنیم که در این مورد باید توجه داشت از فروشگاه‌ های مجاز خرید کنیم که محصولی با کیفیت را در قیمت مناسب آن تهیه کنیم.  

خرید کنسانتره دامی با بهترین قیمت

خرید کنسانتره دامی با بهترین قیمتامروزه انواع مختلفی از کنستانتره و مکمل‌های غذایی در بازار وجود دارد که فروشگاه‌های تخصصی خوراک دام و طیور اقدام به فروش کنسانتره و مکمل دامی با قیمت‌های متنوعی می‌کنند؛ و لذا دامداران  به دنبال خرید کنسانتره با کیفیت و با قیمت مناسب هستند؛ و لذا می‌توان برای خرید کنستانتره دامی با بهترین قیمت به فروشگاه‌های مجاز خوراک دام و یا فروشگاه‌های اینترنتی که دارای مجوز از مبادی قانونی هستند مراجعه کرد.

می‌توان با کمی زمان اقدام به خرید محصول با کیفیت و قیمت مناسب از طریق فروشگاه‌های مجاز اینترنتی کرد و یا حتی می‌توان با انواع مکمل‌های خوراک دام و طیور آشنایی کامل پیدا کرد و بر اساس نیاز خود اقدام به خرید و تهیه این محصولات کرد.

شرکت صادرکننده مکمل های دامی

شرکت صادرکننده مکمل های دامی کارخانه های خوراک دام و طیور و شرکت صادر کننده مکمل‌های دامی امروزه در کشور در حال فعالیت هستند که در بیشتر موارد اقدام به تولید مکمل‌ های خوراک دام هم می‌کنند. در واقع با توجه به قیمت تمام‌ شده محصولات خوراک دام که در مقایسه با سایر کشورها بسیار مقرون‌ به‌ صرفه تر است باعث شده خوراک دام تولید شده در کشور جزو محصولات مناسب برای صادرات قرار گیرد.

امروزه با توجه به نیاز کشور، شرکت‌ های گوناگونی اقدام به تولید خوراک دام و مکمل‌ های دامی کرده‌اند به  صورتی که امروزه می‌ توان مکمل‌ های خوراک دام را با کیفیت بسیار خوبی که توسط شرکت‌ های داخلی تولید شدند از بازارهای داخلی تهیه کرد. با توجه به کیفیت بالای محصولات مکمل خوراک دام داخلی بسیاری از شرکت‌ های تولید کننده اقدام به صادرات این محصولات به کشورهای مختلف دنیا کرده‌اند.

امروزه کارخانه‌ های خوراک دام و طیور  اقدام به تولید انواع گوناگونی از خوراک دام کرده تا پاسخگوی نیاز بازار داخلی باشند. امروزه انواع مختلفی از خوراک دام و طیور برای نیازهای متنوع دام و طیور در کشور تولید می‌ شود که دامداران بر اساس نیاز خود اقدام به تهیه این خوراک و مکمل‌ ها می‌کنند، این مکمل‌ ها می‌ توانند درمانی باشند و یا خوراکی که برحسب نیاز تهیه می‌ شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید مکمل غذایی دامی | قیمت روز کنسانتره دامی

تغذیه دام ها بر اساس پسماندهای کشاورزی و علوفه ای که سطح کمی از پروتئین و مواد معدنی را در خود جای داده اند و قابلیت هضم آن ها بسیار پایین است، می باشد. از این

پاسخی بگذارید