خانه / مکمل دام / خرید مکمل غذایی دامی | قیمت روز کنسانتره دامی

خرید مکمل غذایی دامی | قیمت روز کنسانتره دامی

تغذیه دام ها بر اساس پسماندهای کشاورزی و علوفه ای که سطح کمی از پروتئین و مواد معدنی را در خود جای داده اند و قابلیت هضم آن ها بسیار پایین است، می باشد. از این رو خرید مکمل غذایی دامی، برای جبران کمبود غذا و تغییر جیره غذایی صورت می گیرد.خرید مکمل غذایی دامی | قیمت روز کنسانتره دامی

قیمت روز انواع مکمل های دامی تولید شده در ایران

قیمت روز انواع مکمل های دامی تولید شده در ایرانقیمت روز کنسانتره و مکمل غذایی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

کنسانتره و مکمل غذایی در کارخانه های مختلفی تولید می گردد. کیفیت و قیمت این تولیدات در شهر های مختلف متفاوت است. نوع مواد اولیه خوراک دام و طیور استفاده شده در ترکیب مکمل و کنسانتره و کیفیت مواد تشکیل دهنده ی آن، عامل اصلی این اختلاف قیمت است. بعلاوه تغییرات قیمت این مواد منجر به نوسانات قیمت محصول نهایی می شود. 

تقریبا در تمام شهرهای کشور کارخانه و کارگاه های تولیدکننده ی مکمل های غذایی فعالیت دارند که از معروف ترین و بزرگترین آنها می توان به کارخانه خوراک دام و طیور مشهد و کارخانه خوراک دام و طیور اصفهان اشاره کرد.

خرید مکمل های دامی ایرانی با ارزان ترین قیمت

خرید مکمل های دامی ایرانی با ارزان ترین قیمتکنسانتره در تغذیه ی دام و طیور شامل تمام مواد موردنیاز برای پرواربندی دام است و شامل بیش از ۷ درصد پروتئین و ۱۸ درصد فیبر است.

برای آگاهی بیشتر از قیمت انواع خوراک دام، قیمت کنسانتره پرواری و قیمت خوراک بره پرواری می توانید به سایت تولیدکننده های داخلی و نمایندگی های عرضه و فروش کارخانه های تولید کننده ی آنها سری بزنید و یا این محصولات را به صورت حضوری از فروشگاه های سطح کشور که در زمینه ی فروش انواع مکمل های غذایی دامی فعالیت دارند، خریداری کنید.

فروشندگان افزودنی های غذای دام در تهران

فروشندگان افزودنی های غذای دام در تهرانفروشندگان افزودنی های غذایی و مراکز خرید و نمایندگی های عرضه ی مکمل ها باید محصول مورد نیاز خود را به شرط آنالیز و کیفیت تهیه کنند.

کنسانتره ی دام مفهوم متفاوتی از کنسانتره ی طیور دارد. در واقع کنسانتره ی طیور موارد ریزمغذی شامل اسیدآمینه، ویتامین، مواد معدنی، فسفر و کلسیم است.

اگر به دنبال تجارت در زمینه ی مکمل های غذایی دام و طیور که کاری پردرآمد و پر سود می باشد، هستید؛ باید حداقل تخصص را در این زمینه کسب کنید. برای آگاهی بیشتر می توانید، در سایت های مختلف از ترکیب و فواید این مواد برای دام، و برای آگاهی از میزان سود و به صرفه بودن این کار می توانید از فروشندگان این افزودنی های غذایی تحقیق میدانی به عمل آورید.

خریدار کنسانتره دامی به صورت عمده

خریدار کنسانتره دامی به صورت عمده در واقع از آنجایی که احتیاجات غذایی دام با علوفه، جو و ذرت به تنهایی میسر نمی شود و بدن به پروتئین، ویتامین و مواد معدنی نیز نیاز دارد، دامداران به فکر استفاده از مکمل ها و خرید عمده ی آنها هستند.

افرادی که به صورت حرفه ای به کار پرورش دام مشغول اند، به مقادیر زیادی از مکمل های غذایی برای رفع نیاز دام احتیاج  دارند. بنابراین؛ خرید کنسانتره دامی عمده برای این افراد می تواند مقرون به صرفه تر باشد.

کنسانتره، مکمل ها و افزودنی های غذایی دام و طیور محصولاتی اند که به سبب نقش مهمی که در خوراک دام دارند، معمولا بصورت عمده توسط مراکز تجارت مربوطه به فروش می رسند.

در این میان خریداران می توانند با حذف واسطه های فروش از سایت های اینترنتی که در این زمینه فعالیت دارند، این محصولات را تهیه نمایند. علاوه براین نمایندگی های پخش و فروش این محصولات در سراسر کشور اقدام به عرضه ی این مکمل ها بصورت عمده نموده اند.

کنسانتره دامی در اندازه های مختلف پلت، مش یا آردی به بازار عرضه می شود. این مکمل ها نیاز های معدنی و ویتامین دام را تامین می کند . 

در تولید کنسانتره با حذف آب وزن ماده غذایی کاهش یافته و حمل و نقل آن راحت تر و با صرف هزینه ی کمتری انجام می گیرد . اما در هنگام مصرف با افزودن حلال به حالت اولیه ی خود باز می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش و صادرات انواع مکمل دام | قیمت روز افزودنی دامی

با توجه به نیاز بازار امروزه خرید و فروش و صادرات انواع مکمل دام و طیور در کشور بسیار زیاد می‌باشد و هر ساله بسیاری از شرکت ها اقدام به تولید این محصول کرده و ا

پاسخی بگذارید