خانه / پودر ماهی جنوب / بهترین پودر ماهی جنوب |فروش پودر ماهی جنوب با کیفیت

بهترین پودر ماهی جنوب |فروش پودر ماهی جنوب با کیفیت

بهترین پودر ماهی جنوب از انواع آبزیان مختلف بدست می آید و برای تولیدش مراحل مختلفی طی می شود؛ برای تولید این پودر پر فروش معمولا از آبزیان غیر خوراکی استفاده می کنند؛ مثل کوسه ماهی، مارماهی، شیر ماهی و… که در اقیانوس ها زندگی می کنند؛ البته در بعضی انواع این پودر ها از ماهی های مرده ای که از استخرهای پرورش ماهی بدست می آیند و یا ضایعاتی که در صنایع کنسرو سازی باقی می ماند استفاده می کنند؛ از بهترین پودر ماهی جنوب معمولا برای مکمل های غذایی دام و طیور و آبزیان استفاده می شود.

بهترین پودر ماهی جنوب |فروش پودر ماهی جنوب با کیفیت

فروشندگان پودر ماهی جنوب در تهران

فروشندگان پودر ماهی جنوب در تهرانفروشندگان پودر ماهی جنوب در تهران سعی بر این دارند که بهترین محصولات را تهیه کرده و به فروش برسانند؛ از آنجایی که پودر ماهی مصارف بسیار گسترده ای دارد، نه تنها در تهران بلکه در دیگر شهرهای کشور هم نیز فروشندگانی مشغول به عرضه این محصول با کیفیت هستند.

فروش پودر ماهی در تهران با استقبال گسترده ای مواجه شده است؛ چرا که در این شهر و اطرافش دامداری های وسیعی موجود می باشد که به پودر ماهی برای تغذیه ی دام هایشان نیازمند هستند.

از طرفی فروشندگان پودر ماهی در تهران می دانند که؛ پودر ماهی برای طیور هم نیز مکملی بسیار مقوی است و این امر دارندگان طیور را به قرار دادن این پودر در برنامه غذایی پرندگانشان وادار کرده است.

پودر ماهی جنوب ارزان را از کجا می توان تهیه کرد؟

پودر ماهی جنوب ارازان را از کجا می توان تهیه کرد؟اگر شما هم یکی از مصرف کنندگان پودر ماهی جنوب باشید؛ حتما این سوال برایتان پیش می آید که پودر ماهی خالص جنوب را چگونه و از چه روش هایی می توان خریداری کرد، آن هم با قیمتی مناسب و ارزان؟

  • نمایندگی های سطح شهر
  • فروشگاه های فروش خوراک دام و طیور
  • سایت های اینترنتی

این سه گزینه روش های انتخابی شما هستند که می توانید با استفاده از هرکدامشان به راحتی محصول مورد نظر خود را با قیمتی ارزان بدست آورید.

البته در نمایندگی ها و سایت های مجاز فروش که خرید و فروش بعضا به صورت عمده انجام می گیرد؛ همیشه قیمت ها ارزان تر می باشد.

قیمت هر واحد پودر ماهی جنوب در بازار

قیمت هر واحد پودر ماهی جنوب در بازاربرای تعیین قیمت پودر ماهی در بازار؛ بازرگانی ها و تعاونی هایی در نظر گرفته شده است؛ تا از این طریق قیمتی مشخص شده و سپس محصول به بازار ارائه شود.

قیمت هر واحد پودر ماهی جنوب در بازار بسته به نوع پودر ماهی و مقدار خرید بستگی دارد؛ همانطور که می دانید روش های تولیدی این محصول متفاوت بوده و هرکدام با کیفیتی مختلف بدست می آ یند؛ به همین دلیل دچار اختلاف قیمت می شوند.

البته نا گفته نماند که نوع بسته بندی، برند، محل تولید و… نیز از عواملی هستند که روی قیمت پودر ماهی تاثیر می گذارند.

پودر ماهی جنوب در بازار از بهترین و باکیفیت ترین نوع پودر ماهی می باشد که دامداران و طیور داران آن را به خوبی می شناسند و به دنبال راه حلی برای قیمتی ارزان تر از این محصول هستند.

شرکت تولید کننده پودر ماهی جنوب با کیفیت

شرکت تولید کننده پودر ماهی جنوب با کیفیتشرکت تولید کننده پودر ماهی جنوب با کیفیت با استفاده از بهترین و گوشتی ترین آبزیان غیر خورای طی روندی کاملا بهداشتی محصولی مرغوب را تهیه می کند.

در این شرکت ها برای تولید پودر ماهی روش های زیر را طی می کنند:

  1. تحویل گیری ماهی های غیر خوراکی، ماهی مرده های شیلات و پسماند و ضایعات کنسروی
  2. پخت؛ در این مرحله بعد از تحویل گیری محصول در داخل دیگ قرار گرفته و بعد از ۵ دقیقه به صورت داغ خارج می شود
  3. پرس؛ خون، آب و روغن اضافی گرفته شده و به صورت تفاله خشک در می آید
  4. خشک کن؛ بار پرس شده به صورت پودری و کاملا خشک در می آید
  5. آسیاب و کیسه گیری؛ پودر آسیاب و کاملا سرد می شود و در کیسه ها بسته بندی می گردد.

دستگاه تولید پودر ماهی؛ دستگاهی پیشرفته است که کمک می کند تا مکمل غذایی کاملا بهداشتی و با کیفیت تولید شده و به بازار برسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

پاسخی بگذارید