خانه / پودر ماهی / انواع پودر ماهی خوراک گاو | قیمت روز مکمل گاو

انواع پودر ماهی خوراک گاو | قیمت روز مکمل گاو

مکمل گاو در دامداری و دامپروری کاریرد بسیار زیادی دارد. دامداران به دلایل زیادی از جمله پیشگیری بیماری های دامی از مکمل گاو در خوراک دام استفاده می کنند. پودر ماهی نیز یکی از انواع مکمل دام می باشد. برای تهیه و اطمینان از کیفیت مورد انتظار از افراد خبره در این کار می توان مشاوره گرفت. در ادامه مطلب با استان های تولید کننده و انواع پودر ماهی خوراک گاو آشنا می شویم. باما همراه باشید.

انواع پودر ماهی خوراک گاو | قیمت روز مکمل گاو

تولید کننده مکمل گاو با بالاترین کیفیت

تولید کننده مکمل گاو با بالاترین کیفیتقبل از پرداختن به مطلب, اشاره ای به مکمل گاو و کاربرد آن در دامپروری داشته باشیم.

مکمل گاو در خوراک روزانه دام توسط دامداران گنجانده می شود, که مزایای زیادی برای سلامتی و شیردهی دام ها دارد.

از جمله مزایای مکمل موجود در خوراک گاوها, شامل موارد زیر می باشد :

۱_در شکمبه گاو باعث کاهش آمونیاک شده و باکتری های موجود را از بین می برد.

۲ _باعث کاهش غلظت اسیدهای چرب شده و عملکرد کبد را بهبود می بخشد.

۳_ از وقوع بیماری های مختلف و واگیر دار در گاوها جلوگیری می کند.

۴_ باعث افزایش اشتها و مصرف خوراک دام شده, طبیعتا تولید انرژی را سرعت می بخشد.

تولیدکنندگان برای تولید مکمل های ویتامینی و معدنی با بهترین کیفیت در شرایط ویژه آزمایشگاهی و با تجهیزات به روز فعالیت می کنند و تمام تلاش خود راگمارده اند تا از واردات محصول به کشور جلوگیری و خودکفایی لازم را به دست آورند.

قیمت فروش انواع مکمل برای گاو

قیمت فروش انواع مکمل برای گاودامداران برای خرید مکمل گاوجهت استفاده در خورام دام ها به دنبال کارخانجات تولیدی می گردند که از بهترین موادو فناوری ها برای تولید محصول استفاده می کنند.

مکمل های گوناگونی از جمله معدنی و ویتامینی وجود دارند که دارای ترکیبات متفاوت و قیمت های مختلف می باشند. خریداران قبل از تهیه, لیست قیمت های فروش محصول را از بازار جمع آوری کرده و بهترین محصول را از لحاظ کیفیت و مرغوبیت خریداری می کنند. قیمت فروش مکمل ها براساس ترکیبات به کار رفته متفاوت است.

برای اطمینان از خرید محصول با کیفیت میتوان از دامداران وارد در این حوزه یا دامپزشکان مشورت کرد.

قیمت پودر ماهی در بازار توسط دلالان افت و خیز دارد که خریدار باید دقت کافی را داشته باشد. وارد کنندگان بزرگ برای فروش محصولات خود به خریدار نمونه ارایه می دهند تا اعتماد و اطمینان آن ها را بالا ببرند.

خرید پودر ماهی به صورت عمده برای دامداری

خرید پودر ماهی به صورت عمده برای دامداری دامداران برای خوراک گاوها  و کاربرد پودر ماهی در جلوگیری از بیماری به خرید این محصول روی آورده اند. پودر ماهی ۶۰ تا ۶۵ درصد پروتیین خوراک ماهی را تامین می کند، که در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. هنگام خرید از نمایندگی ها مسئول فروش در این مورد راهنمایی خواهد کرد.

پودر ماهی با خشک و پودر کردن ماهی به دست می آید و توسط کارخانجات با فناوری پیشرفته در کیفیت عالی نسبت به محصولات وارد شده ارایه می گردد. دامداران عمدتا جهت مقرون به صرفه بودن محصول به صورت عمده خریداری می کنند و البته شرایط نگهداری آن را در حین خرید از فروشندگان معتبر و با سابقه جویا می شوند.

ترکیبات پودر ماهی بسیار حایز اهمیت می باشد, باید از ماهی های ناسالم و فاسد استفاده نشده باشد, که در طعم و بوی آن کاملا بروز پیدا می کند. خریداران برای خرید عمده به این مشخصه توجه لازم را داشته باشند.

فروشنده پودر ماهی عمده زیر قیمت بازار

فروشنده پودر ماهی عمده زیر قیمت بازاراگر سری به فضای مجازی بزنید برای یافتن پودر ماهی ارزان و زیر قیمت بازار, با تبلیغات متفاوتی روبه رو می شوید که علاوه بر اطمینان دادن از کیفیت محصول خود, قیمت های پایین تری را پیشنهاد می دهند.

قیمت پودر وارداتی عموما کمتر از داخلی بوده ولی کیفیت نامرغوب و برند ناشناخته آن میتواند ریسک بالایی برای خریداران داشته باشد .

پودر ماهی در استان های تهران، خراسان رضوی و مرکزی تولید می شوند.

تبلیغات فروش پودر ماهی در مشهد، قیمت پودر ماهی را در مقایسه با سایر تولیدکنندگان پایین تر ارایه می کند. دامداران برای خریداری از این محصول ابتدا به کارخانه پودر ماهی و  سپس سابقه تولید و نوع تجهیزات آن دقت می کنند.

 در تهران فروشنده هایی وجود دارد که به صورت  عمده و زیر قیمت بازار محصولات خود را ارایه می دهند اینگونه افراد به فروش خرده نمی پردازند و با فروش عمده به سود بالاتری می رسند که اغلب مورد استقبال دامداران تهرانی و اطراف آن می باشد. فروش پودر ماهی در تهران اغلب به صورت عمده صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر ماهی

مرکز فروش پودر ماهی | پودر ماهی برای جوجه

یک مرکز فروش پودر ماهی می تواند به مشتریان خود در رابطه با محصولش مشاوره …

پاسخی بگذارید