خانه / صدف معدنی / انواع صدف معدنی طیور | بازار صدف معدنی ارزان

انواع صدف معدنی طیور | بازار صدف معدنی ارزان

یکی از انواع نهاده های طیور که در جیره اصلی غذایی طیور جهت تأمین کلسیم مورد نیاز طیور مورد استفاده قرار می گیرد انواع صدف معدنی طیور از قبیل پودری، شکری، گرانولی می باشد. بالا بودن خواص پودر صدف برای طیور، مرغداران و پرورش دهندگان طیور را در استفاده از این نهاده طیور ترغیب می کند. استفاده از پودر صدف در جیره غذایی طیور باعث افزایش تولید و بالا رفتن قدرت تخمگذاری طیور تخمگذار، بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ، گوشت مرغ، استحکام بیشتر استخوان بندی طیور و نیز جوجه آوری بیشتر می شود.

انواع صدف معدنی طیور | بازار صدف معدنی ارزان

مراکز فروش صدف معدنی ارزان برای طیور

مراکز فروش صدف معدنی ارزان برای طیور شرکت ها ی فعال در زمینه تولید صدف معدنی با بررسی های دقیق معادن این عنصر با ارزش را شناسایی و به صورت تخصصی و با بهره گیری از تجهیزات و دستگاه ها ی پیشرفته اقدام به استخراج و فرآوری آن در بهترین شرایط نموده و در نهایت صدف معدنی فرآوری شده را با عنوان های مختلف از قبیل صدف کوهی و یا کربنات کلسیم، در اختیار تولید کنندگان محصولات دامی و  پرورش دهندگان مرغ و طیور قرار می دهند.

خریداران می توانند به این کارخانه ها مراجعه کرده و انواع صدف معدنی مورد نیاز را با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان به صورت توافقی با تولید کننده خریداری کنند. البته مراکز فروش معتبری در بازار فروش نهاده های دام و طیور وجود دارند که حق انصاف را رعایت کرده و قیمت فروش صدف معدنی و انواع دیگر نهاده های دامی و طیور را نسبت به فروشندگان دیگر پایین در نظر گرفته اند.

قیمت روز انواع صدف معدنی طیور در بازار تهران

قیمت روز انواع صدف معدنی طیور در بازار تهرانوجود معادن صدف معدنی در اکثر نقاط ایران موجب ساخت شرکت ها و کارخانه های متعدد و تولید انواع صدف معدنی طیور با برندهای مختلف شده است. تولید کنندگان مختلف همواره به دنبال بازارهای مناسب برای فروش صدف معدني تولید شده در کارخانه خود بوده و هستند. 

بازار تهران همیشه به دلیل مراجعه زیاد مشتریان و خریداران همواره در مرکز توجه تولید کنندگان بوده و هست. خریداران صدف معدنی طیور نیز به دلیل وجود حجم بالایی از انواع صدف معدنی با برندهای مختلف و معتبر به این بازار آمد و شد دارند. قیمت روز انواع صدف معدنی در این بازار با توجه به قیمت تعیین شده از سوی کارخانه ها و نیز بر اساس عرضه و تقاضا، ارائه شده و  در اختیار فروشندگان و خریداران قرار می گیرد.

خرید صدف معدنی به صورت عمده

خرید صدف معدنی به صورت عمده عوامل متعددی در قیمت گذاری نهاده های دام و طیور مؤثر است. یکی از این عوامل وجود هزینه های حمل و نقل از کارخانه به محل توزیع می باشد. دلیل دیگر می تواند وجود واسطه های بسیار در این میان باشد.

معمولاً شرکت های تولیدی صدف معدنی طیور محصول شرکت خود را به صورت مستقیم و بی واسطه به خریدارانی که قصد خرید به صورت عمده و تناژ بالا دارند عرضه می کنند. در این صورت قیمت صدف طیور هم برای خریدار و هم برای تولید کننده می تواند به دلیل حذف هزینه های اضافی مقرون به صرفه تر و با سود بیشتری باشد. مراکزی در بازار کشاورزی نیز تعبیه شده است که با فروش عمده صدف معدنی و اهک برای مرغ و طیور به خریداران و فروشندگان این محصولات خدمات بهتری ارائه می دهند. 

فروشنده صدف معدنی پودر شده برای طیور

فروشنده صدف معدنی پودر شده برای طیورمشخصات یک فروشنده منصف و معتبر صدف معدنی جیست؟ از کدام فروشنده می توان صدف معدنی با کیفیت تهیه کرد؟

فروشنده نهاده های دامی با فروش پودر صدف دریایی و انواع دیگر صدف معدنی طیور از قبیل صدف پودر شده، گرانولی، شکری و دیگر نهاده های دام و طیور و ارائه بهترین قیمت از بهترین برندهای داخل و خارج و نیز با ارائه قیمت روز انواع نهاده های طیور از قبیل قیمت پودر صدف طیور، پودر ماهی جیره طیور و غیره و همچنین با مشاوره و راهنمایی درست و منطقی، خریداران را از جست و جو در یافتن محصول مورد نظر با قیمت مناسب بی نیاز خواهد کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین صدف معدنی

بهترین صدف معدنی شکری | فروش عمده صدف معدنی

فروش عمده بهترین صدف معدنی شکری و پودری را شرکت آراد صدف با قیمت مشخص …

پاسخی بگذارید