خانه / مکمل دام / افزودنیهای خوراک دام طیور | لیست قیمت انواع مکمل دامی

افزودنیهای خوراک دام طیور | لیست قیمت انواع مکمل دامی

دام و طیور نیاز به دریافت انواع متنوعی از مواد خوراکی جهت تامین  املاح و ویتامین های مورد نیاز بدنشان دارند. مکمل های غذایی نقش به سزایی در سلامت دام داشته و بهره وری دامپروری یا مرغداری را افزایش می دهد. استفاده از افزودنیهای خوراک دام  طیور باید تحت نظارت دامپزشک و یا افراد متخصص در حوزه تغذیه دام باشد که با توجه به نیاز دام استفاده شوند و برای سلامت دام ایجاد خطر نکند.

افزودنیهای خوراک دام  طیور | لیست قیمت انواع مکمل دامی

انواع افزودنی برای خوراک دام و طیور

انواع افزودنی برای خوراک دام و طیورانواع متنوعی از افزودنیهای خوراکی دام طیور با توجه به نوع نیاز دام به جیره غذایی اضافه می شود.  انواع مکمل خوراک دام و طیور در لیست زیر ارائه شده است.

  • آنزیم ها (کاتالیزور های هضم مواد غذایی)
  • پروبیوتیک ها (باکتری های مفید برای سلامت دام)
  • ضد عفونی کننده ها (حذف میکروب ها، قارچها و ویروس های مضر)
  • اسید های آمینه
  • مواد معدنی
  • ویتامین ها
  • بنتونیت دامی
  • آنتی اکسیدان ها و……………..

خرید این مکمل های دامی باید از فروشگاه و برند معتبری صورت گیرد، در غیر این صورت امکان ایجاد مشکل برای دام به علت کیفیت پایین ماده مصرفی وجود دارد. از افزودن سر خود این مکمل ها به جیره غذایی باید جدا اجتناب کرد، زیرا ممکن است دام با مصرف یک مکمل توانایی جذب سایر مواد مورد نیاز بدنش از طریق خوراک را از دست بدهد.

 دامپزشکان با توجه به نوع بیماری که گله درگیر آن است، اقدام به تجویز مکمل ها می کنند که دوره درمان با این مواد نیز باید دقیقا رعایت شود.

از بیماری های که نشان دهنده نیاز به مکمل است می توان به پَرخواری در پرندگان و کم بودن شیر تولیدی در دام های شیرده اشاره کرد.

قیمت روز افزودنی های دامی

قیمت روز افزودنی های دامیافزودنی های خوراک دام با توجه به نوع محصول و شرکت تولیدی می تواند تفاوت بسیاری داشته باشد. جهت اطلاع از قیمت روز افزودنیها خوراک دام طیور مراجعه به نمایندگی شرکت های تولیدی متفاوت می توان پایین ترین قیمت را دریافت کرد. 

قیمت محصول خریداری شده باید معقول باشد و از خرید اجناسی که قیمت بسیار بالا و یا بسیار پایین دارند باید جدا اجتناب کرد زیرا در نوع گران آن امکان غیر واقعی بودن قیمت وجود دارد و در شکل بسیار ارزان آن کیفیت افت بسیاری خواهد کرد.

درخرید به شکل عمده و فله از نمایندگی های شرکت های تولیدی قیمت کاهش قابل توجهی پیدا خواهد کرد که می تواند کمک بسزایی در کاهش هزینه های پرورش دام و طیور داشته باشد.

 

فروش مکمل برای غذای دام و طیور

فروش مکمل برای غذای دام و طیور فروش مواد اولیه خوراک دام و طیور باید با اخذ مجوزهای لازم انجام شود و همچنین محصولاتی که عرضه می شود باید داری تایید مراجع زیر صلاح باشد. فروش محصولات متفرقه، قاچاق و فاقد مجوز ممنوع است و در صورت مشاهده توسط مراکز زیرصلاح با متخلف برخورد خواهدشد.

واردات خوراک دام و طیور نیز مستلزم دریافت مجوز است و هرگونه ارائه برندهای متفرقه و نامعتبر می تواند موجب لغو این مجوز شود.

فروشگاه هایی که زیرنظر دامپزشک اداره می شوند محل های بهتری برای تهیه مکمل های غذایی دام هستند زیرا این مراکز از ارائه محصول فاقد کیفیت اجتناب کرده و سعی می کنند بهترین محصول را به دست مشتری برسانند.

توجه به بسته بندی محصول خریداری شده و رویت مجوزهای لازم و تاریخ انقضا می تواند موجب آسودگی خاطر خریدار شود .

خرید مکمل برای دام و طیور با قیمت ارزان

خرید مکمل برای دام و طیور با قیمت ارزانجهت خرید مکمل و افزودنیهای خوراک دام طیور می توان با جستجو در فضای اینترنت اطلاعات نمایندگی برندهای متفاوت در نزدیکی تان را به دست آورید و با خرید این محصول از این نمایندگی ها هزینه کمتری پرداخت کنید. نمایندگی ها با دریافت محصول به طور مستقیم از کارخانه اقدام به حذف واسطه ها کرده اند.

خرید از سایت های اینترنتی متعلق به شرکت ها مانند خرید از نمایندگی ها می تواند در هزینه های پرداختی شما صرفه جوی کند.

همچنین تعدادی از این فروشگاه های اینترنتی هزینه حمل و نقل محصول را از شما دریافت نمی کنند که باعث شده خرید از این فروشگاه ها بسیار مقرون به صرفه باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید مکمل غذایی دامی | قیمت روز کنسانتره دامی

تغذیه دام ها بر اساس پسماندهای کشاورزی و علوفه ای که سطح کمی از پروتئین و مواد معدنی را در خود جای داده اند و قابلیت هضم آن ها بسیار پایین است، می باشد. از این

پاسخی بگذارید